Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetek szerencsés?

Hogyan lehetek szerencsés?

Figyelt kérdés

Egész életemben szerencsétlen voltam.

- Mindenbe pechesen nyúlok bele.

- ha próbálok valamit tuti nem sikerül

- mindig a legrosszabbul időzítek


Próbáltam a hozzáállásomon is változtatni, de a tények maradtak, továbbra is peches voltam. Közben vannak ismerőseim akik bármihez nyúlnak minden sikerül, iszonyú mázlisták.


Mit csináljak, meg tud ez változni?



2022. jan. 9. 18:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

10

Mindenkinek van "jó/arany" napja.

Kinek mi jutott,lehet hogy valakinek egy kavics jutott,de valakinek arany.

Ez lehet hogy közel jövőben találsz egy jobb lakást.

Nem mindenkinek lehet nagy dobása az életben..

Kérdezz meg magadtól:Talán te nagyon is próbáltad keresni a lakást?

Vagy miről álmodol?

Mai világban,már egy lakás 30 milka,de az is egy nagyon alap pincés lakás,2 szobával és egy konyhával meg egy bejárattal.

Most ez nem te döntöd el hogy most kinek van szerencséje,mert bizony lehet hogy kövinél te egy jó kis autót/robogó/motort találsz egészen olcsón és legjobb minőségben.

2022. jan. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"Hogyan lehetek szerencsés?

...

Egész életemben szerencsétlen voltam."


Úgy, hogy először is elfelejted azt a mondatot, hogy "Egész életemben szerencsétlen voltam"!

2022. máj. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"barátnőm mindig kifog boltban valami akciót"

Na látod, milyen szerencsés vagy! Az én barátnőm pl. nem ilyen, hogy mindig kifogjon valami akciót. Pedig ha ilyen lenne, az nekem is jó lenne, mert minél több akciót fogna ki, annál jobb lenne a kedve, és ha ő jókedvű lenne, akkor nagyobb eséllyel lennék ennek kapcsán én is jókedvű - máris sokkal vidámabb lenne az életem! A te életed máris sokkal vidámabb, hiszen mindig öröm, ha az ember barátnője mázlista! Vagyis te is mázlista vagy, nem csak ő: ő az akciókkal, te meg azért, mert ilyen barátnőd van!

2022. máj. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!