Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak az sóvárog aki drogozik?...

Csak az sóvárog aki drogozik? Vagy te miért szoktál?

Figyelt kérdés

Ott kezdem hogy mostanában nincs valami rendben, egyébként újra elkezdtem drogozni, mert mindig valami hiányzik...de már nem elég a sima fű. Egyre erősebb drogok hiányoznak és nagyon elegem van..legszivesebben fel durranék 3 utcát, meg ilyenek vannak velem.


És egyszer csak ma a kocsiban el gondolkodtam ezen az egészen, és azon hogy a nem drogosok is éreznek ilyesmi hiány érzetet? El szomrodtam magamon...mert mindig várok valamit, azt hiszem valamire születtem, és valami vár rám...de nem történik semmi.


Ez a sóvárgás a drogok miatt vannak csak? 29f


2022. jan. 11. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy is.


Más emberek is.

anyagi javak, szerelem, karrier, elismerés stb...

2022. jan. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kb bármi után lehet sóvárogni. Amikor diétáztam, a csoki után, egy betegség miatt nem ihattam kávét, nyilván arra vágytam a legjobban, de lehet sóvárogni szerelem, utazás, stb, bármi után. A legtöbb esetben a kielégülés, boldogság, öröm hiányzik, nem konkrétan a csoki, vagy a drog pl.
2022. jan. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Cigi miatt is van.
2022. jan. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindenki sóvárog. Jobb élet, boldog párkapcsolat stb. Viszont ezek valós dolgok az életben. A drogok azok instant boldogságok. Nem természetesek. Viszont amit beadnak boldogságot azt másként nem lehet elérni. Ezért vágyódik rá az ember. Ha túlságosan a szer körül forognak a gondolatok, az már a kialakuló függőség előszobája. Erősebb függőség esetén pedig a legerősebb sóvárgás lehet a világon.
2022. jan. 12. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát őszintén megmondom, hogy nekem már a drog sem adja azt a boldogságot amit az elején, köszönöm egyébként a válaszokat!
2022. jan. 12. 16:07
 6/6 anonim ***** válasza:
A drogok arra jók, hogy a sóvárgás sóvárgás maradjon, és ne próbálj meg semmit tenni annak érdekében, hogy elérd a célod. Igen, céllal születtél, nem üres létezésre, de ha a drogokat választod, akkor üresen, értelmetlenül telik el az életed.
2022. jan. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!