Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért jobb az ha valaki...

Miért jobb az ha valaki képmutató?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Például a munkahelyemen is azt tapasztalom,hogy a felettesem utál engem.A munkámmal maximálisan meg van elégedve. Tőle tudom,Ő mondta nekem,hogy példaértékű a munkásságom és,hogy engem nem kell irányítani,mert önállóan dolgozom.Én kimondom,amit gondolok.Ha nem tetszik valami,azt is elmondom. Ha nem értek egyet,hiába mond a felettesem A-t,én akkor is B-t mondok,ha nem értek egyet vele.Nem kell engem szeretni,mert nem azért megyek be,hogy szeressenek,vagy,hogy bárkit lenyűgözzek. De az miért jobb,aki a másik háta mögött beszél,a szemébe pedig vigyorog?Vagy aki a másikat a háta közepére se kívánja,de ha találkozik vele,akkor jópofiznak? Miért jobb az,akinek szar a munkája,felelősséget nem vállal,hanem a végtelenségig tagad,hogy nem Ő volt (Biztos forrásból tudom),de mégis az a jó,mert azzal lehet jópofizni,viháncolni? Nem jobb,tisztességesebb az őszinte beszéd? Szerintem sokkal egyszerűbb úgy az élet. Legalábbis én mindig tiszta lelkiismerettel fekszem le,mert a tetteimért is vállalom a felelősséget úgy szakmailag,mnint emberi tulajdonságok vonatkozásában.
2022. jan. 12. 15:49
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzátenni,hogy ugyanezeket elvárom másoktól is,hogy mondják a szemembe,ha nem tetszik nekik valami. Tolják oda a kritikát keményen,ami a csövön kifér. Az ember úgyis érzi,hogy van e benne igazság,vagy sem.
2022. jan. 12. 15:52
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem a képmutatáson van a hangsúly, hanem azon, hogy csak akkor mondd el a véleményedet, amikor kérdezik. Mert ha nem kérdezik, akkor senkit nem érdekel.
2022. jan. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen,ebből már tanultam.
2022. jan. 12. 16:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak a fő kérdésre válaszolva: mert nem lehet kijönni belőle, melyik is a valódi arca.
2022. jan. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!