Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek az nagyon gáz,...

Szerintetek az nagyon gáz, hogy úgy döntöttem, ha hosszabb túrára megyek sétálni akkor fel fogok venni egy pelenkát?

Figyelt kérdés
Kicsi a hólyag kapacitásom, hamar érzem hogy kell mennem pisilni és habár vissza tudom tartani, nagy fájdalommal jár, de tavaly pl 3x sikerül magam összepisilni túra közben. Amúgy nem veszem fel, csak túrára tenném. És használni sem feltétlen használnám, ha csak nem úgy járok mint ma, hogy 10 km-re vagyok otthontól, nincs wc, az úton autók mennek nincs hely sem ahol eltudnám végezni, és azt hittem meghalok mire hazaértem.
2022. jan. 12. 22:54
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
85%

Én semmiképpen nem tennék ilyet. Nem szeretek nyilvános helyen pisilni, de még azt is könnyebben intézném. Egyébként nem tudsz kicsit eltávolodni az úttól?

Persze ha összepisiled magad, akkor még mindig jobb, ha van rajtad pelenka.

2022. jan. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
80%
Ha fiú vagy előkapod, ha lány legugolsz.
2022. jan. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
50%

Szia!

Egyáltalán nem gáz, nagyon is jó ötlet. Lehet kapni "bugyipelenkát".

Orvosok is használaják hosszabb műtéteknél, itt a kórházban.

Ruha alatt nem látszik. Jobb, mint szenvedni, bepisilni.

2022. jan. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Persze más emberek előtt mi?
2022. jan. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Lemaradt, helyes!
2022. jan. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
A bugyi pelenka jó ötlet, mert gondolom le is lehet tolni könnyen? De mennyire bírja? Azt olvastam külföldi inkontinencia fórumokon, hogy siralmas a minőségük.
2022. jan. 12. 23:15
 7/26 anonim ***** válasza:
82%
Ne csinald mar, elbujsz egy bokorba. Gondolom nem csak neked kell. Sztem ez a turaval egyutt jar.
2022. jan. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Nyáron még lehet, de most lehet látni mindent, mert csupaszak a fák….
2022. jan. 12. 23:18
 9/26 anonim ***** válasza:
Turan szintkulonbsegek vannak, siman el lehet bujni. Masnak is kell pisilnie, menjetek egyutt.
2022. jan. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Rendben ez a te álláspontod viszont a kérdésre is válaszolhatnál!
2022. jan. 12. 23:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!