Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek az nagyon gáz,...

Szerintetek az nagyon gáz, hogy úgy döntöttem, ha hosszabb túrára megyek sétálni akkor fel fogok venni egy pelenkát?

Figyelt kérdés
Kicsi a hólyag kapacitásom, hamar érzem hogy kell mennem pisilni és habár vissza tudom tartani, nagy fájdalommal jár, de tavaly pl 3x sikerül magam összepisilni túra közben. Amúgy nem veszem fel, csak túrára tenném. És használni sem feltétlen használnám, ha csak nem úgy járok mint ma, hogy 10 km-re vagyok otthontól, nincs wc, az úton autók mennek nincs hely sem ahol eltudnám végezni, és azt hittem meghalok mire hazaértem.
2022. jan. 12. 22:54
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
34%
szerintem nem gáz. úgyse veszik észre; mindenki másnak nem kell tudnia róla; nem reklámozod magadon egy táblával, hogy hé, figyeljetek,én pelenkát hordok; szal szerintem ne aggódj, ha így esik jól, akkor nyugodtan. inkább, mert gázabb lenne, ha bepisilnél. de, ha mégis a bokorba gugolós modszer melett döntenél, nagyon figyelj, mert a talajról visszafröcsög cipődre pl, széllel szemben ne pisiljél lehetőleg, mert rámehet a lábadra; valamint jó alaposan gondold meg minden lépésedet előtte; mert lehet, hogy valaki más már odakakkantott egyet a bokorba, nehogy belelépjél.
2022. jan. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
79%
Igen, nagyon gáz, mert turazni azert megy az ember, hogy kozel legyen a termeszethez, nem azert, hogy szorongva pelenkaba vizeljen, mert epp nincs vizobliteses toalett minden sarkon.
2022. jan. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
11.vagyok,főleg akkor nincs baj, ha mondjuk tökre egyedül mész, és akkor akikkel addig összefutsz; ott ővelük lehet akkor találkozol csakúgy futólag életedben először és utoljára,tehát nem biztos, hogy kövileg, mikor látnak, felismernének, hogy ,,ő az a pelenkás embör." meg egyébkéntis,ha nem látszik; nem tudnak róla.
2022. jan. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
43%
Persze simán csináld. Ne csinálj belőle ügyet.
2022. jan. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
58%

Őszintén, kinek mi köze hozzá? Ez a kérdés is egy baromság. Mivel a ruhád nem átlátszó, ezért senkinek se tűnne fel.

Egyébként pedig látszik, hogy egy városi patkány vagy, aki még életében nem túrázott a természetben.

2022. jan. 13. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
És ha előtte nem innál vizet ? Talán nem legegészségesebb, de néha, fél napig kilehet birni viz nélkül.
2022. jan. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
63%
De akkor minek megy turazni ?:D Nem iszik vizet, vegig parazik es pelenkaban nyomorog mint vmi 80 eves:D ez aztan a szabadidos program...
2022. jan. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
71%
Ha nem látszik úgyse a ruha alatt, nem mindegy, hogy itt mit szólnak hozzá? Az volt a kérdés, hogy szerintünk gáz-e, de amikor valaki megmondja, hogy szerinte eléggé, azt lehurrogod, akkor mi értelme alapból a kérdésnek?
2022. jan. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz, ez mindenkinek a magánügye, kész.

Ha neked így kényelmes, csináldd.

Senkinek nem fogsz ártani semmit sem.

2022. jan. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
Lehetőleg ne éjszakai vastag pelust vegyél fel,mert az azért látszódik hogy ott van a nadrág alatt.
2022. jan. 16. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!