Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek az nagyon gáz,...

Szerintetek az nagyon gáz, hogy úgy döntöttem, ha hosszabb túrára megyek sétálni akkor fel fogok venni egy pelenkát?

Figyelt kérdés
Kicsi a hólyag kapacitásom, hamar érzem hogy kell mennem pisilni és habár vissza tudom tartani, nagy fájdalommal jár, de tavaly pl 3x sikerül magam összepisilni túra közben. Amúgy nem veszem fel, csak túrára tenném. És használni sem feltétlen használnám, ha csak nem úgy járok mint ma, hogy 10 km-re vagyok otthontól, nincs wc, az úton autók mennek nincs hely sem ahol eltudnám végezni, és azt hittem meghalok mire hazaértem.
2022. jan. 12. 22:54
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
De amúgy meg minek túrázol olyan túrán, ahol végig olyan forgalmas autóút mellett haladsz, hogy még hugyozni se tudsz egyet nyugodtan??? Nagyon egészséges lehet.
2022. jan. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

"Lehetőleg ne éjszakai vastag pelust vegyél fel,mert az azért látszódik hogy ott van a nadrág alatt."


Milyet ajánlasz?

2022. jan. 16. 17:32
 23/26 anonim válasza:
Tena bugyipelenka pl
2022. jan. 17. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Én csak úgy is vettem fel és használtam, kedvtelésből. Na ez az igazán gáz. XD


Legalább te azért veszed fel mert valamilyen szinten "szügséges".

2022. jan. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy akkor lehet vastag is a pelus. Ne nadrágot hanem szoknyát vegyél fel, úgy nem látszik.
2022. okt. 19. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Csak arra figyelj, hogy speciális gyógyászati boltban kapható pelenkát válassz, a drogériákban kaphatók főleg vizeletszivárgásra jók, nem fogják felfogni a komplett pisit :/
2022. okt. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!