Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire beteg dolog az, hogy...

Mennyire beteg dolog az, hogy egy 60 kilós nő ugyanúgy kövérnek tartja magát, mint egy 160 vagy 300 kilós?

Figyelt kérdés
Ez is kövér, meg az is "kövér"...nem kéne már az embereknek a fejükhöz kapniuk?
2022. jan. 15. 00:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
37%

Kérdező, azért ha egy 149 centis nőn lenne 60 kg, az azért tényleg kövér. Nem mindegy azért az se, hogy milyen magas az illető.


Anyukám volt 149 centi, hozzá 42 kg-val, de mikor velem volt állapotos akkor 62 kg volt, és nehezére esett sokszor a menés is, plusz a lépcsőzés is. Én 159 centihez vagyok 46-47 kg. Voltam tiniként 55 kg is, csupa zsír, nagy volt a fenekem, hasam, combom. Most, hogy odafigyelek az étkezésre, mozgásra, sokkal jobban érzem így magam.


Úgyhogy nem beteg világban élünk, csupán nem mindegy, hogy a kg-hoz, milyen magasság társul. Oké,vannak testképzavarosak, de ők a kisebbség. Hazánk nem véletlenül Európa egyik legelhízottabb országa.

2022. jan. 15. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

A 60 alatti meg megkapja, hogy csontváz, gebe, anorex.

Nem kell ilyesmivel foglalkozni. Az emberek hülyék.

2022. jan. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Azért tartottam kövérnek magam, mert 60 kilósan is azt mondták nekem, hogy "tényleg csak ennyi vagy, többnek tűnsz", 65 kg-san két külön ember mondta, hogy "fogyni kéne 5 kg-t"... Volt rajtam egy kis háj és már beszólogattak, mert nekik a sovány volt a tökéletes. Azóta felhíztam 20 kg-t, hogy megfeleljek az elvárásoknak, mostmár tényleg kövér vagyok :D
2022. jan. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem mind1 h hany cmhez 60kg. Ha mondjuk 150 cm akkor van rajta ugy 15 kg zsir meg viz ami nekem mar halyas es nem szep.. de kinek mi jon be..
2022. jan. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Van a skinny fat jelenség, amikor magasság-tömeg arány megfelelő, de a testömeg túl nagy részét teszi ki zsír, így mégiscsak kövérnek mondható, mivel nem terjedt el erre valami jobb kifejezés.

Szóval nem "ugyanúgy" tartja kövérnek magát, csak nem nagyon lehet más szóval kifejezni.

2022. jan. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem is kell kifejezni sehogy sem. Cimkéket akasztgatnak más külsejére olyanok, akik maguk is fényévekre vannak a tökéletestől. Ennyinek kéne lenni, olyannak kéne lenni. Közben dagad a potroha. Én az ilyet hamar elküldöm az anyukájába okoskodni.
2022. jan. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

16-os!

Itt most arról volt szó, hogy valaki saját magát tartja kövérnek 60 kilósan. Más külsejéről szó sem volt.

De ha pl te kövér vagy és ezt meg is mondja neked valaki, attól még igaza van akkor is, ha ő is kövér. Ez nem cimke akasztgatás, hanem tény.

2022. jan. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Miert ne lehetne 60kgosan kover valaki? Ha van rajta felesleg, log a hasa, puhos stb akkor mar mondhato kovernek sztem. Az meg h vki 150kgra hizik az mar extrem sztem es inkabb betegseg. Testi vagy mentalis..
2022. jan. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!