Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi tévő legyek, ha olyan...

Mi tévő legyek, ha olyan akarok lenni, amilyen nem vagyok és ezért mindent meg is teszek?

Figyelt kérdés

Mióta az eszemet tudom mindig másokat “irigyeltem” valamiért. Leginkább külső tulajdonságokról van szó. Mindig irigyeltem a vékony, csinos lányokat, akiknek olyan dereka van, hogy szinte átszakadnak. Nekem ennek a teljes ellentéte jutott, brutál széles a csipőm, így 3 hónapja kitaláltam, hogy majd fogyással szépen keskenyítek rajta. Fogytam, tartom is a súlyt, de akkor sem olyan csinos a derekam, mint másoké. Takargatom magam, mert tudom, hogy nagyon ronda látvány.

Azt érzem, hogy van előttem egy ideális kép, amit kergetek tűzön-vízen át, de sose érhetem el, mert nem olyan a genetikám. Miért vagyok ilyen megrögzött és miért nem tudok kibékülni a külsőmmel??



2022. jan. 15. 01:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
57%
9-es miért úgy vígasztalsz hogy másokat ezzel lehúzol akkor minekt meg egy másik test alkat becsmérlésével vígasztalnál
2022. febr. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!