Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mennyire "gáz",...

Szerintetek mennyire "gáz", vagy egészségtelen, ha nem tudom magam elképzelni a jövőben házasságban, gyerekekkel?

Figyelt kérdés

Nem tudom elképzelni magam sem terhesen, sem gyereket pelenkázva, sem eljegyezve.


Házas talán lennék, de én nem tudnék évtizedeken át "leláncolva" élni.


Gyereket szívesen adoptálnék majd, akár csecsemőt, akár óvodás korút.

De a kettőt együtt nem.


Tudom, szembemennek a fent írtak egymással, de nem annyira tudom magam elképzelni nagy családban.


Valakit meg táncsak kéne magam mögött hagyni, nem?



2022. jan. 15. 12:04
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

#7 teljesen igazad van!!

Élni kell, élvezni az életet.

Halálunk után ugysem számít...

A halál kapujában meg a sok élmény, na az igen😜🤪

2022. jan. 15. 12:31
 12/24 anonim ***** válasza:

"Szerintetek mennyire gáz vagy egészségtelen, ha..."


Milyen az, amikor aggódsz, ha ez nem az?

Legalább magadnak ne hazudj!

2022. jan. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
A halálod után is él a gyereked, szóval a mostani döntéseid igenis számítanak. Ha rosszul döntesz és vállalsz gyereket, aztán rosszul neveled, akkor egy ember életét tönkretetted. Ez felelősség. Lehet itt játszani, hogy carpe diem, meg, hogy a halálos ágyadon csak az élmények számítanak, de elhiheted, hogy az is, hogy ránézel a gyerekre, aki felnőtt és tudod, hogy elbsztad. Az se lesz egy leányálom!
2022. jan. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

😂😂😂...

Ha aggódnék azt írnám ki,hogy

,,Szerintetek gáz, ha nincs még gyerekem, sem házasságom? X éves vagyok, kifutok az időből egyszer, és nem tudom mit tegyek"

Vagy valami hasonlót😂.


Ha aggódnék, akkor csinálnék egy gyereket, vagy adoptálnék, esetleg az utca emberéből egy idiótát kifognék, hogy házasodjon velem össze.

2022. jan. 15. 12:35
 15/24 A kérdező kommentje:

#13. igen, teljesen egyetértek. Viszont én azt arra reagáltam, hogy halálunk után a cuccaink elajándekozódnak, az élmények maradnak. Bocsánat ha félreérthető volt.


Ha lenne/lesz gyerekem, persze nem felelősség nélkül nevelném. Szeretném, megadnék neki mindent érzelmileg, minden szempontból.

2022. jan. 15. 12:37
 16/24 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs ezzel, de az örökbefogadott gyerek ugyanúgy le fog láncolni, csak a terhességet uszod meg.
2022. jan. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Egyedülállóként nem igazán adoptálhatsz. Nincs ezzel gond, sokan vannak, akik ilyen magányos farkasok, ha neked jó, akkor miért lenne baj?
2022. jan. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baj. Én pl rettegek a terhességtől és a szüléstől, emiatt inkább örökbefogadni szeretnék. Senkinek semmi köze hozzá a párodon kívül.
2022. jan. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Konkrétan a lőtéri döglött kutyát se érdekli.
2022. jan. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Nem "kéne" senkit magad mögött hagyni, emiatt sosem szabad gyereket vállalni. Élj úgy, ahogy neked jó. Én egyáltalán nem akarok gyereket, még lehet, hogy házasságot sem. Nincs ezzel semmi gond.
2022. jan. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!