Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehetek a “ha nekem nem...

Mit tehetek a “ha nekem nem jó, másnak se legyen jó” érzéssel?

Figyelt kérdés

Bár tudom nem kellett volna, elkezdtem pörgetni a Fb- ot.. és látom, ki hol tart az életben..

értem hogy van nehéz része nekik is, de el tudott készülni az a kép (pl. Apa anya gyermek a képen.. együtt .. kiránduláson)

És nekem fáj, hogy nincs ilyen.. és sokaknak az ismerős körömben ( főleg aki nálam fiatalabb! ) elérte már ezt a szintet. Én gondolkodni sem gondolkodhatok a család alapításon.. mert nincs alapom, amire gyermeket lehet vállalni. Tanultam, dolgozom és nincs félretett pénz, mert elmegy az albérletre meg kajára.


Mit tegyek hogy ne érezzem magam ilyen ramatyul?

Szeretnék örülni más boldogságának. Ez így nem állapot..


2022. jan. 15. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Koncentrálj a saját életedre, a saját céljaidra és tegyél meg minden tőled telhetőt, hogy megvalósítsd.Rombolni sokkal egyszerűbb, mint építeni valamit, de attól nem leszel boldog.Viszont ha küzdesz valamiért és eléred a célod, elégedett leszel.
2022. jan. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
37.Zsoltár 10,11."Egy kis idő még és nem lesznek gonoszok nézed a helyüket és nem lesznek sehol. Ám a szelidek öröklik a földet és örömmel tölti el őket hogy határtalan békében élnek."
2022. jan. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Töröld magad ezekről a fölösleges adathalász oldalakról.
2022. jan. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Oké, és más meg még ott se tart, ahol most te... Céltalan az ilyen összehasonlítgatás.

Ha nehezen viseled, nyugodtan kövesd ki őket. Az én hírfolyamomban is csak engem érdeklő híroldalak, csoportok jelennek meg, az ismerőseim nagy részéről viszont le vagyok iratkozva. Az a néhány közeli barátom, akiknek az élete tényleg érdekel, velük úgyis beszélek.

2022. jan. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!