Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az irigységgel mit lehet kezdeni?

Az irigységgel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Irigy vagyok a barátaimra akiknek van párja. Mit lehet ezzel kezdeni hogy ne érezzem? Tudom szerezzek barátnőt. 😔

De ezen kivül?



2022. jan. 20. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Találj olyan dolgokat, amelyek boldoggá tesznek. Nem csak egy barátnő tehet boldoggá az életben. Hidd el, ha rendben vagy magaddal, a szerelem magától rád talál.
2022. jan. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1. Ez butaság, miért találna rám bárki is magátol?
2022. jan. 20. 14:53
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon sok mindenre irigy voltam, még most is sok minden mardos másokat látva (alapból szar lapokat kaptam az élettől, rohadt nagy hátrányból indulva így).


Idővel arra jöttem rá, ami sokat segített, hogy a tökéletes, problémamentes élet egy ábránd, amit az internetnek, filmeknek köszönhetően gondolunk, hogy van olyan. Szóval nem érdemes kergetni, mert valójában nem is létezik :)


A másik meg, hogy ne hasonlítgasd a te életedet másokéhoz, mert ez nem egy verseny. Mindenkinek saját ritmusban zajlik az élete, saját ütemben. Ezt belátva értelmét is veszti az, hogy előrébb, mert mihez képest előrébb? :)


Szóval én úgy élek mostmár és neked is ezt javaslom, hogy saját magadra, a saját kis életedre koncentrálj. Magadból próbáld kihozni a maximumot és minden nappal több lenni az előző napi önmagadnál. Más életével meg ne törődj.

2022. jan. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
34%

2. Dehogy butaság, de azért köszönöm, hogy így szólsz hozzám. :))



Akár hiszed, akár nem, tényleg úgy van, hogy az az ember, aki jól érzi magát a bőrében, vonzóvá válik másik szemében. Nyilván egy irigy, negatív kisugárzású embernek kevesebb esélye van új szerelemre találni, hiába húz mindenkit jobbra társkeresőn.

2022. jan. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4. Direkt kerestem a legkevésbé bántó kifejezést. :))


Amúgy meg nem vagyok nő engem senki nem talál meg ajánlatokkal a két szép szememért. 😉

2022. jan. 20. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!