Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szégyellem magam érte, de már...

Szégyellem magam érte, de már ott tartok hogy utálom. Hogyan tudnék megbirkózni az irigységgel?

Figyelt kérdés

A legjobb fiú barátomról lenne szó. Mindketten bőven a 20-as éveinkben járunk. Ő nagyon sokoldalú és sikeres. Én viszont csak egy szürke kisegér vagyok, aki nem vitte sokra. Nem szokott hencegni semmivel, de szeret lelkesen mesélni. Bennem pedig ellenszenvet kelt, amikor azt hallgatom milyen dolgokat csinált, amíg én a szar munkából hazaérve már semmihez nincs energiám.

Már ott tartok, hogy felbosszant, ha ránézek. Ezért kerülöm is a találkozásokat. Egy ideig próbált keresni, de reagálni sem akartam. Így nem tudok vele beszélni.


2016. márc. 15. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

fiú vagy lány vagy?


ha fiu jöjjetek össze az olyan cukkkii


ha lány akkor meg beszéld meg vele biztos megértene. :))

2016. márc. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csinalj te is vmit
2016. márc. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
keress nálad keservesebb embereket, majd azokat nézegetve feltöltődsz! :D
2016. márc. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha szeretsz valakit akkor annak a sikerének örülsz. Legalábbis én így voltam vele mindig, inkább azon volna érdemes elgondolkoznod fontos e neked, tényleg a barátod e, mert ezek az érzések barátok, családtagok és szerelmek esetében nem természetesek szerintem. Nekem ha valamelyik barátom megnyerné a lottó ötöst örülnék mint majom a farkának, mert akkor nem kéne több sört vinnem, mivel ő volna a gazdagabb. :D

Nekem ugyanaz a pár barátom van 30éve, segítjük egymást ahol csak tudjuk. Szerintem valamelyikünk lottó ötöse csak a sör minőségére hatna, meg arra, hogy neki kéne hazacipelni.

Ja meg minden piát eztán ő állna! :D

2016. márc. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!