Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnák egy fétistől...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnák egy fétistől megszabadulni?

Figyelt kérdés

Megalázás fétisről van szó minden formában .A nemi szervek nem érdekelnek !!

Élvezem ha aláznak fiúk lányok de inkább fiúk .Kapcsolatom még nem volt sem lánnyal sem fiúval.Szexuálisan sem voltam eggyütt egyikkel sem .

Szeretnék a fétisemtől megszabadulni de félek ,hogy nem fogok tudni utánná átálni a rendes szexuális életre . Beszéltem egy szexuológussal is ő annyit tanácsolt hogy ez nagyon hosszú lesz ugye ő gyógyszert tudomásom szerint nem írhat fel ,és a teljes kigyógyulás sem garantált teljesen . Ez mellet stresszes és ideges típus is vagyok ,kényszerbeteg ,meg van egypár fóbiám is.

Mit tanácsoltok ?



2022. jan. 21. 14:10
 1/5 A kérdező kommentje:
28F
2022. jan. 21. 14:11
 2/5 anonim válasza:
100%
pszichiáterhez fordulj!
2022. jan. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A pszichiáter nem rossz. Tb-re ingyen kiírják neked.
2022. jan. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi remélem az hatékony lesz!
2022. jan. 21. 14:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudnék.
2022. jan. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!