Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Végtelenül szánalmasnak és...

Végtelenül szánalmasnak és nyomorultnak érzem magam, te mit tennél?

Figyelt kérdés
Azt hiszem már majdnem minden ismerősöm előtt leírtam magam, senki se szeretne a társaságomban lenni. Érzem, hogy szinte mindenki lenéz/viszolyog tőlem, mintha még a tanárok is a többiekhez képest másodrendűként kezelnének. Körülbelül fél éve nem beszélek szinte senkivel. Amikor az iskolában vagyok olyan mintha álmodnék, mert senki sem reagál a létezésemre. Először nagyon sokat sírtam, de most már csak közönyös vagyok. Szeretnék végre kitörni ebből, de ez nekem nagyon nehéz, egyáltalán nem látom, hogy pontosan mit kellene tennem, teljesen kétségbe vagyok esve. Légyszíves, ha van bármi ötletetek osszátok meg velem!

2015. márc. 7. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Én azt nem értem, h mi ezen olyan nagy probléma, hogy úgy kell előadni, mintha az életed múlna rajta. Aki lenéz, az k*pja be. Aki nem foglalkozik velem, azzal én sem. Ennyih!
2015. márc. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Próbálj meg változtatni magadon :)

Kezdj "új" életet, nyiss új emberek felé!

Próbálj kedves lenni mindenkivel (nem a nyalizásra gondolok), és idővel viszonozni fogják. :)

2015. márc. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 piriiiii ***** válasza:
Nyisd ki a szívedet.
2015. márc. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Csak azt nem értem,hogy miért érez mindenki így irántad... Egyébként velem is volt ilyen,de sulit váltottam,és mondhatni teljesen új külsõm lett (hajvágás,festés,piercingek,ruhák...) Azóta sokkal jobban érzem magam 😊
2015. márc. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És miből adódott ez a viselkedés irányodba? Ez elég furcsa..
2015. márc. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Amit most írok az 100%-os, nagyon hasznos, de nehéz.

Legyél full 5-ös tanuló. Ennyi. Garantáltan felfigyelnek rád és jót tesz a jövődnek.

Ja csak ne hagyd kihasználni magad, tehát tanulásügyileg ne segíts senkinek xd

2015. márc. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
vegyél fel feltűnő ruhákat, változtasd meg a kinézeted.
2015. márc. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!