Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan, hogy valaki idősebb...

Van olyan, hogy valaki idősebben rosszabbul néz ki mint fiatalon?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy van egy átlagnál jobb megjelenésű 16 éves srác.

Ha mondjuk a 16 éves srác 20 éves lesz akkor megvan rá az esély, hogy átlagos vagy annál is rosszabb megjelenése legyen úgy, hogy karba tartja magát?

(A karbatartást úgy kell érteni, hogy nem hízik el, nem fogy le, nem éri baleset, nem vágat magának hülye hajat, nem kezd el hülyén öltözködni, nem erölteti a szakált se a bajúszt ha nem áll neki jól, stb...)

Tehát a kérdés az lenne, hogy a 16 éves srác 20 évesen is helyes lenne?



2022. jan. 23. 18:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
szerintem lehetséges
2022. jan. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nagyobb fiam jobban nézett ki tizenévesen, mint most huszonévesen. Sok szép haja volt (most már nem) és valahogy szebbek voltak a vonásai. De szerintem most is gyönyörű, hiszen az én gyerekem. :) És nagyon szép barátnője van, akivel szeretik egymást, szóval minden szuper.
2022. jan. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!