Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nőknek nem furák a szándékosan...

Nőknek nem furák a szándékosan keveset kereső férfiak?

Figyelt kérdés

Azok a férfiak akik az helyett hogy keresett, jól fizető diplomát, szakmát szereznének, mert eszük, képességeik lennének hozzá, de ők inkább az "álmaikat követik" és dolgoznak fele vagy harmadannyi pénzért, mert "őket az érdekli", " azt szeretik", de ennek az az ára hogy nem fognak tudni családot alapítani, gyerekeket eltartani.


Ezek a férfiak sosem bánják meg hogy így döntöttek?


Miért nem lehet úgy gondolkodni, hogy inkább jól fizető bár nem érdekes munkát vállalnak, és a "szeretem dolgokat" meg szabadidőben csinálják?


Így jut és marad is.



2022. jan. 25. 14:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Azt látom, ha valaki jól néz ki akkor lehet a világ csórója is, akkor is lesz párja. Akinek meg nincs párja, mert nem vonzó, annak nagyjából édes mindegy, hogy minimálbért keres, vagy relatív jól fizető állása van.
2022. jan. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

"Miért nem lehet úgy gondolkodni, hogy inkább jól fizető bár nem érdekes munkát vállalnak, és a "szeretem dolgokat" meg szabadidőben csinálják?"


Mert lélekölő az olyan munka, amit utálsz. Nem minden a pénz, manapság pedig a nők is kereshetnek jól.

2022. jan. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem furák, mert én is ilyen vagyok és nem akarok olyan partnerrel lenni, aki soha nem fogja megérteni, milyen érzés az, mikor a pénzre vállat rándítasz azon a szinten felül, hogy van mit enni és egy kicsit félre is tudsz tenni (nálam ez olyan 200-250 000 ftnál van).


Nem minden a pénz. Én nem tudom átérezni ezt a "mindenki annyit ér, amennyit keres" dolgot. Nem hoz lázba a tudat, hogy egyre több és több pénzt lapátoljak. Mit csináljak vele? A saját elvárásaimnak megfelelő pénzhez képest így is többet keresek, mert egy fejlesztőhöz azért több pénzt vágnak, mint 250 nettó, de nem motivál. Az motivál, hogy bekerüljek izgalmas projektekre, olyan munkahelyem legyen, ahol van k+f szektor és ami támogatja a fokozatszerzést.


Lakásom van, gyereket nem akarok, mire gyűjtsek? Minek?

2022. jan. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%
Ilyen a kicsinyes ember. :)
2022. jan. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem szorulok rá, hogy eltartsanak, 2022. van, nem középkor, ha nem tűnt volna fel. Mellesleg nagyon idegesítő hallgatni, ha valaki folyton panaszkodik a munkájára, gyomorgörccsel megy dolgozni, mert utálja.
2022. jan. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak méltaltanul alulfizetett szakmák, amik amúgy fontosak, de nem az abban dolgozók szégyene, hogy keveset keresnek, hanem a kormányé, akiknek ott a lehetőség a kezükben ezen javítani, de nem tesznek semmit.
2022. jan. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én például jó dolognak tartom, ha valaki nem keseredik bele a munkájába - ezt pedig nyilván könnyebb úgy kivitelezni, ha szereti amit csinál. Épp elég ismerősöm nyafog folyamatosan, hogy utálja a munkáját, legalább otthon a páromtól ne ezt kelljen hallgatnom. :D

A párom (F) épp most van két munkahely között, mindig arra biztatom hogy inkább azt válassza, ahol jobban érezné magát, ne pedig bármi áron azt, ahol több a fizu.

Gyereket vállalni eszem ágában sincs ettől függetlenül, tehát az abszolút nem akadály, ha "nem tud családot eltartani", elég ha önmagát eltartja.

2022. jan. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az életminőség a cél, nem a pénz. A pénz csak egy eszköz LEHET ahhoz, hogy megelégedetten, harmóniában, viszonylagos boldogságban élj. Olyan munkahely mellett viszont, amit utálsz, sosem leszel boldog.
2022. jan. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, ne aranyásóskodj, oké? Ha egy férfi pék akar lenni egész életében nyugdíjig, akkor pékként dolgozik mert ő azt akarja. Ha egy nő akarja ugyanezt, akkor megteheti.
2022. jan. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a fura, akinek az élete eredménye, hogy mennyit keres és mennyiért vett autót. Mármint oké, elhiszem, hogy ennyi csóró magyar között ez nagy dolog, de azért nem olyan izgalmas dolog. A homokozóban volt nagyon trendi a játékainkkal felvágni. Én is örülök, ha tudok venni valami szépet, amire szükségem is van, de pár nap alatt megszokom amellett, hogy soha nem vettem semmit azért, mert luxus kategória. Olyan furcsa, hogy egyeseknek ennyi az élet.


Mondjuk nekem az is furcsa, hogy valaki azért tanul éveken át, teper a munkahelyén éveken át, hogy utána összeálljon valami nyomorulttal, akit el kell tartania...

2022. jan. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!