Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan, aki extrém...

Van itt olyan, aki extrém keveset alszik? Az ilyen embereknek mi a titkuk?

Figyelt kérdés
2021. szept. 8. 22:32
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Nyilván úgy értem, hogy nem kényszerből, hanem a szervezete természetes módon beéri pár óra alvással. Napóleon volt állítólag ilyen, de más történelmi személyekről is lehetett ezt hallani.
2021. szept. 8. 22:32
 2/11 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem minden kisgyerekes anya így tolja. Voltak hónapok, mikor napi 3-5 órát aludtam, azt is több részletben. Ki lehet bírni, persze, itt vagyok. Csak sz.r.
2021. szept. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha nincs dolgom van, hogy 10-12 órát alszok és még mindig fáradt vagyok, de akkor is ha mondjuk 8 órát alszom.


Viszont ha elfoglalt vagyok folyamatosan, akkor elég 5-6 óra is és jobban teljesítek másnap, mintha többet aludtam volna.


Ugyan ez nem igaz ha nem vagyok igazán elfoglalt, akkor 5-6 óra alvással úgy érzem meghalok.

2021. szept. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem egyszerű a "titkom": alvászavar. :(

A 2. választ nem is értem, napi 3-5 óra már tök jó. Én boldog lennék, ha akár egy héten keresztül minden nap meglenne ennyi.

Egyébként van, akinek tényleg elég ennyi, ez nagyrészt genetika.

2021. szept. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Két részletben alszom: egyszer éjjel egyszer délután
2021. szept. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kb 4 és fél óra (vagy 4) az extrém kevésnek számít? Vagy az még csak simán kevés? :D
2021. szept. 9. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha az 5 óra összejön egyben már boldog vagyok. Titok szerintem nincs benn semmi.
2021. szept. 9. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Még egyszer hangsúlyoznám, hogy nem arra vagyok kíváncsi, ha valaki azért nem alszik, mert munka, gyerek vagy valami más miatt nem tud, hanem arra, aki mindig is keveset aludt, mert genetikailag nincs többre igénye.


6: Igen, az ilyenekre gondolok. Magadtól alszol ilyen keveset? Mióta és miért?

2021. szept. 9. 08:44
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez amúgy tanulható. Sok nagyon intelligens ember nagyon keveset aludt a történelem során. Nincs is szükségünk 8 órákra. Olvass utána :)
2021. szept. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
44%
drogok testvérem.. csodákra képesek :D (én nem használok semmit de ismerek olyat aki igen és hát.. durva :D )
2021. szept. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!