Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak! Mit gondoltok az...

Férfiak! Mit gondoltok az olyan nőről aki egész életében mindent elkövet hogy ne lehessen gyereke?

Figyelt kérdés
és végül úgy is hal meg időskorában hogy nem lett

2022. jan. 28. 13:54
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
65%

"ha bele jön le se tudja rakni a kocsit!"


Édes vagy, 12 éve szereztem jogsit, az első egy évben olyan munkahelyem volt, ahol naponta vezettem, utána összesen 2 alkalommal ültem kormány mögé: egyszer mikor kiment anyukám térde és be kellett vinni a kórházba és egyszer, mikor egy haverom részegen fuvaroztam lagziból. Baromira frusztrál és nyomaszt a vezetés, baromira stresszes számomra, gyűlölöm. Ugyanígy vagyok a kölkökkel is. A nyakamra aggatják őket a rokonok, hátha megtérek, de olyan boldogan baszom rájuk az ajtót, mikor végre elhúznak a mocskos kezeikkel meg az ordító, visongató rákfenével, hogy esküszöm mintha véget ért volna a büntetésem.

2022. jan. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 Metionin ***** válasza:
97%
9. Ez a Léván található klinika? Én is oda készülök majd pár év múlva.
2022. jan. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
97%

#12

Igen :)

2022. jan. 29. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
94%

"A külső nyomást meg soha nem értettem. Mikor valaki megszól valakit aki nem akar gyereket. Az ő életét miben befolyásolja ha a szomszéd Icának vagy a kolléganőnek az irodából nem lesz utódja? Nevetséges."


Van ebben egy rejtett irigység is,a másik szabadságára.

2022. jan. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
81%

Nekem 18 éve van jogsim, okoztam már két balesetet is, egyszer meg álló helyzetbe törtek össze, mégsem járnék ismét gyalog.


Innen jó a példa, mert attól, hogy valaki gyereket vállal még utálhatja az egészet és is bánhatja / lehet rettenetes szülő.


Attól ha valaki lejogsizik, még utálhat vezetni, valaki meg pont azért jogsizik le, hogy végre csinálhassa azt amit szeret is.

2022. jan. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
33%

/ 14


Mit nem értesz a külső nyomáson?


Családon belül a leggyakoribb,

Pl:

Apád anyád közli, ha nem raksz le egy unokát harminc éves korodig, akkor nem iratják rád a házat, hanem az öcséd kapja majd, vagy nem vesznek be a családi vállalkozásba és hasonlók.

2022. jan. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
9%

/ 11


Téged elnyomnak...

Túl megalkuvó vagy, lehetnél karakánabb!

2022. jan. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
30%

A rokonok akikről írtál.

Nemet nem lehet mondani nekik?

2022. jan. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
9%
T.P.
2022. jan. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
94%
3-as teljesen egyetértek Veled. Azoktól a tipikus ősanyáktól kiráz a hideg, mert azt hiszik attól többek, mert szültek. Szaporodni az állat is tud. Azon kívül meg semmit nem tud felmutatni csak a gyerekeit. Attól senki nem több, mert gyereke van és a másik meg nem értéktelenebb ha neki nincs. Kinek mi köze hozzá Ha valaki akar szüljön, én sem szólok bele, de akkor ő se pofázzon bele ha én nem akarok.
2022. febr. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!