Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit szólnál ha covidosként...

Mit szólnál ha covidosként vagy otthon és a kollégád, barátod, szomszédod el akarná tőled kapni?

Figyelt kérdés

2022. febr. 4. 16:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
A zseniális bátyám próbálkozott ezzel, elküldtem a picsába.
2022. febr. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Miért?
2022. febr. 4. 16:06
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Úgy gondoltam, ha véletlen nagyon megbetegszik,akár komolyabb baja lenne,akkor biztosan ki forgatná úgy,hogy én legyek a felelős érte
2022. febr. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Azt, hogy menjen a sunyiba. A végén még engem vesznek elő, ha tényleg megbetegszik, és meghal vagy súlyos állapotba kerül.
2022. febr. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
Én is elküldeném őket szép sorban a búsba, egyiket se engedném be mert nem vállalnám a felelősséget az esetleges következményekért.
2022. febr. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
Ne legyen annyira turelmetlen, ugyis el fogja kapni elobb vagy utobb
2022. febr. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem mennèk ilyenbe bele. Ha baja lesz, ne az én lelkemen szàradjon
2022. febr. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%
Szintén a pi**ába küldeném. Nincs elég covidos, akit elő lehet venne erre a remek célra? Engem ilyen faxsággal ne háborgasson senki. Ha hitelesített papír készülne a dologról, tehát engem nem lehet felelősségre vonni, akkor se, mert ha lélegeztetőre kerül, bevérzik a tüdeje, bármi, és meghal, az én lelkemen szárad a halála, mert én rábólintottam.
2022. febr. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
25%

Gyerekek mi van veletek?

Nyugat európában több országban is vannak már covid házibulik, akik nem akarják oltatni magukat, annak jó lesz ott fél évig a betegségen átesett státusz.

Beugró 100-200 euró!!!!

Jól értitek!

100-200 euró

Ha meghírdetnek egyet, pár perc és telt ház van,mert előre kell a hely miatt foglalni.

Na ennnyit a magyarokról, meg arról a mentalitásról, amit itt írtatok.

2022. febr. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
70%
9: az, hogy mások mit csinálnak, nem érdekel. Én nem akarok ebben szervesen részt venni. Te biztos az a típusú ember vagy, aki gyerekként zacskót húzott volna a fejére, mert a Pistike is.
2022. febr. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!