Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen rohadt unalmasak...

Miért ilyen rohadt unalmasak és maradiak a felnőtt emberek?

Figyelt kérdés

Látott már valaki filmet ? Hasonlítsátok össze a mindennapi élettel... Nem a Star Warsra gondolok speciel, de értitek mire gondolok. Valahogy a filmekben minden annyira random, nincsenek szabályok, az életben meg mintha robotok lennénk és protokolok szerint cselekednénk, és mintha nem lehetne áthágni azokat soha. Nem lehet csak úgy barátkozni emberekkel, mert mi az már hogy egy idegen oda megy és haverkodni akar, nem lehet párkapcsolati dolog (akármilyen) két ember között akinek nagy az életkorbeli különbsége, egy felnőtt ember nem hintázik, az apácák nem hallgatnak death metalt meg mittudom én... Én hozzám ha odajönne egy idegen, hogy nem ugrunk ki egy repülőből ejtőernyővel? Ő fizeti. Én azt mondanám gyerünk most azonnal. De volt már hogy gondoltam egyet és csak úgy elköltöztem a világ másik felére, kalandból.


Lehet pont az az én bajom, hogy megragadtam úgymond a gyermeki szinten, ahol nem léteznek korlátok, de ha felnőtt élet a korlátokról meg a lemondásokról jár akkor sose akarok felnőni :D Mert annak idején azért sokkal könnyebb volt az egész, tizenéves korban, akkor tényleg úgy éreztem a pénzen kívül nagyon semmi akadály nincs.



2022. febr. 9. 17:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A film az film a való élet meg teljesen más.
2022. febr. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert ezek szerint te a filmekből indulsz ki, amik - általában - nem valós eseményeken alapulnak.
2022. febr. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon adom. Bár én már 40+os vagyok, de ugyanezt érzem. Tök savanyúak a kollégáim, mindenki a szabályokba kapaszkodik, azzal védi a saját hátsóját. Tök rossz, borzasztóan unalmas és egyáltalán nem előremutató. Nem véletlen, hogy a "furcsák" közül kerülnek ki a zsenik. Nem, aki kicsit furán viselkedik, nem lesz automatikusan zseni. De sok zseni nem nyugodott bele ebbe a hétköznapi mókuskerékbe.
2022. febr. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt a filmek nem a valóság. Másrészt egészen fiatalon (amikor az ember egészséges, többségében nem szerzett még rossz tapasztalatokat és jellemzően mások tartják el) könnyű gondtalannak, közvetlennek, spontánnak és kalandvágyónak lenni. Hidd el, hogy a "felnőttek" nem azért ilyenek, mert ilyenek akarnak lenni. A többség megtört a problémái alatt, és csak a sz.r felett akarja tartani az orrát.
2022. febr. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%

Én se szerettem az emberekbe miért követik a szabályokat ennyire. Miért nem viselkednek viccesebben meg hülyülnek?

Olyan könnyű kikövetkeztezni mit fognak az emberek csinálni.

Humornál és simán a személyiségnél is ezt veszem észre hogy kicsit unalmas pár ember, számomra.

2022. febr. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az is közrejátszhat, hogy tele van rohadék emberrel az utca, aki simán ki akar rabolni, lenyúlni stb. És alapból mindenhol ezt lehet hallani, hírekben stb. szóval alapból már kialakul errefelé az emberekben ilyen idegenektől való távolságtartás. Valaki odamegy, és felajánl valamit, hogy gyere menjetek valamit csinálni, alapból végtelenül gyanús, és rengeteg ilyen rosszul végződő események vannak nap mint nap.

De azért ez sincs mindenhol így, sok országban nem ilyen szigorú a helyzet.

2022. febr. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam nézni a Da Vinci csatornát, és ott volt egy ilyen műsor, ahol azt vizsgálták, ki mennyire kockázatvállaló. A végén az jött ki, hogy nem feltétlenül az, aki az extrém kalandokat kedveli, mert ő kiéli abban, de az élet más területein lehet, hogy sokkal konzervatívabb, mint aki mondjuk kevésbé kedveli az extrém hobbikat, de a hétköznapi döntéseiben jobban mer kockáztatni, pl. a munkájában, a pénzügyeiben, amik egy kívülálló számára talán kevésbé feltűnő dolgok.
2022. febr. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Film nem a valóság.

Plusz 21 évesen én akkor is hintázom!!!!🤣

2022. febr. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A filmek nem egyenlőek a való élettel. Persze vannak olyan filmek, amik megtörtént események alapján készültek. Szerintem ha belegondolsz, akkor az élet olyan, hogy vannak unalmas és izgalmas napok. Mikor filmet forgatnak nyílvánvalóan a szereplőknek nem azokat a napjaikat mutatják, amikor otthon fekszenek és nézik a TV-t meg a telefont nyomkodják unalmukban. Ha egy olyan filmet készítenének, amiben alig történik valami, akkor senki sem nézné. A filmgyártóknak az a dolguk, hogy abban a pár órában amíg te nézed a filmet addig lekössenek és ott tartsd a figyelmed a filmen, amit készítettek. Ha egy átlagos, unalmas napját mutatnák a film szereplőinek, akkor senkit se érdekelne a film. Izgalmas jelenetek kellenek, amik a képernyő előtt tartják a nézőket. És akkor ott vannak azok a filmek, amik tényleg kitalációk és semmi esély nincs arra, hogy ilyet a való életben is átélj. Itt főleg a fantasy filmekre gondolok, mint a Harry Potter. Nyílván nem tudod kipróbálni milyen egy seprűvel repülni vagy sárkánnyal harcolni mivel nem léteznek repülő seprűk, sárkányok, varázslók stb.
2022. febr. 10. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a valóságban is olyan ritkán mennénk el WC-re, mint a filmekben, akkor baj lenne. 😉
2022. febr. 10. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!