Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szobatársam nem beszélget...

Szobatársam nem beszélget velem, csak kerülgetjük egymást. Mi oka lehet?

Figyelt kérdés

Januárban beköltözött hozzám a szobatársam (kolisok vagyunk). Akkor még tudtunk egymásról mesélni, elmondta a sztoriját, hogy milyen volt az előző társa, hogy hol lakik, mit dolgozik, vizsgákról beszélgettünk. De ez is kb fél órába belefért, aztán naphosszat bedugott fülessel tanult, vagy sorozatot nézett.

Most feljött ismét a szemeszter kezdés miatt, első nap beszélgettünk fél órát, aztán így ennyi volt.. szintén egész héten bedugott fülessel néz valamit, vagy beszélget telefonon valakivel, vagy a barátját felhozza szó nélkül(igen, ez zavart picit, hogy meg sem kérdezte, hogy zavar-e a barátja, mivel pl én a saját barátom nem hozom fel a szobába, pont olyan oknál fogva, hogy a szobatársamnak sem lenne kellemes egy idegen embert kerülgetni egy pici légtérben (különben a barátja be sem mutatkozott, csak feljöttek szó nélkül, és kettesben elvoltak)).

Tehát sosem kérdez felőlem, sosem érdeklődik semmi iránt, csak kussolunk a szobában. Néha-néha megkérdezek 1-2 dolgot, de rosszul érzem magam miatta, mert úgy tűnik, mintha én faggatóznék. Picit frusztrálva érzem magam ebben a helyzetben. Ti hogyan kezelnétek? Én21/ő19


2022. febr. 11. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
92%

Ahogy ő. Nem vagytok barátok, csak együtt éltek. Amíg nem tesz be nekem, addig nem érdekelne, én is foglalkoznék a magam dolgaival.


A barátjával kapcsolatban beszélhetsz vele, hogy szeretnéd ha szólna előre, mert akkor úgy rendezed a napodat.


Készülj fel hogy p-csáskodni fog, de ez van.

2022. febr. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem barátok vagytok csak szobatársak. kérd meg,hogy ne vigye fel vagy legalább szóljon előtte.
2022. febr. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor ez teljesen normális, hogy két ember úgy lakik együtt egy pici szobában, hogy egymáshoz se szólnak? 3 éve vagyok kolis, 2 évet a barátnőmmel laktam, az előző fél évem már egy idegen csajszival, de nagyon sokat beszélgettünk (pedig én nagyon visszahúzódó vagyok). Nem igazán vagyok az ilyen helyzethez szokva.
2022. febr. 11. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!