Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ilyen ember télleg ennyire...

Az ilyen ember télleg ennyire ostoba és magányos? velem van a baj ha félek vele együtt lenni(szobatársam) sztem pszichopata?

Figyelt kérdés
A csávónak 2012 ugyan az a profképe facen borítóképe nincs 1db megosztása sincs nem használ se tiktokot se instát se snapchetet... nem jött sörözni velünk mert azt mondta OLVASNI szeretne! a csávónak fontosabb egy fantáziavilág minthogy barátai legyenek!

2020. dec. 18. 20:15
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
60%
E.
2020. dec. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
93%
Nem ostoba csak más az érdeklődési köre. + gondolom nem akar ilyen lehúzó emberekkel lenni, akik ezt nem tartják tiszteletben.
2020. dec. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
85%

Ja tllg gáz a pali, buta csicska az ilyen aki semmire se viszi majd a zéletben, sztm tuti kattos, ne biz bene.


Amúgy ha legközelebb szatírát írsz, legyen kevésbé egyértelmű, hogy az. :D

2020. dec. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát ember az ilyen?!
2020. dec. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
kezdő vagyok bocs
2020. dec. 18. 20:24
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Úgy egészen konkrétan hol söröztetek?
2020. dec. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
És ettől lenne pszichopata? Én nem tudom mi a snapchat, twitter, insta, rühellem a tiktokot, 10 évig 27 éves koromból volt profilkép a face-n, és nem osztogatok jóformán semmit. Szeretek olvasni és sörözni is, és a kettő nem zárja ki egymást. Akkor én is pszicho vagyok kicsit szerintem.
2020. dec. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Nyugtass meg, hogy troll vagy.
2020. dec. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
aki nem oszt meg senki az rejteget valamit mindenki oszt mindent én is megosztom mit kajálok és hol mert az embereknek joga van tudni h én normális srác vagyok de ez a tag meg azt hiszi ő vmi isten h így rejtegeti magát
2020. dec. 18. 20:29
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Attól senki nem lesz pszichopata, ha az érdeklődési köre nem a közösségi portálok körül forog, továbbá az sem megvetendő, ha valaki nem fogyaszt alkoholt.

Szerintem olvass utána mit jelent pontosan az, hogy pszichopata.


Egyébiránt én is inkább olvasnék, ha valaki azzal foglalkozna hogyan néz ki profilképem a facebookon, és mennyit használom, mit osztok meg, és pszichopatának tartana, mert nem megyek vele el sörözni.

2020. dec. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!