Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Túlzott aggódásra utal az,...

Túlzott aggódásra utal az, hogy álmaiban szinte mindig valami tönkre megy?

Figyelt kérdés

Bármit veszek vagy csinálok utána biztosan jön egy olyan álom, amiben valami rossz történik.

Autónál a fék vagy alig fog vagy egyáltalán nem és belekoccanok más autókba.

Mikor vettem a telefont, akkor utána jöttek olyan álmok, amikben összetört, elveszett, elrabolták és valami vírust kaptam rá, ami után használhatatlan lett.

Mikor vettem laminált padlót utána alulról szétázott az álmomban.

Utoljára egy 300 literes akváriumot vettem és ma már meg is volt az álom, amiben a ragasztó elengedett és ázott a szoba.

Ez csak pár példa, volt több ilyen is.


Ezek normálisak? Másokkal is így van?



2022. febr. 12. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Eluralkodott a félelem rajtad. A médiából áradó állandó félelembombák teljesen kikészítettek. Kapcsold ki a tv-t, rádiót és inkább fejts keresztrejtvényt, mert teljesen aláássa az egészségedet is az állandó páni félelem.
2022. febr. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom eldönteni, hogy ezt komoly válasznak szántad vagy viccnek.

Egyébként se tv-t, se rádiót nem nézek/hallgatok.

2022. febr. 12. 12:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Olyan, mintha a hibázástól félnél, vagy a tetteid következményeitől. Valamin nagyon görcsölhetsz. Javaslom, hogy az adott problémával próbálj meg szembeszállni, mert ha örökké kerülgeted, csak rosszabb lesz.
2022. febr. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De az a baj, hogy fogalmam sincs, hogy mi lehet az a probléma.
2022. febr. 12. 13:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Beoltattad magad és a méreg megkezdte működését.
2022. febr. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudok rá igazán értelmeset mondani. De az álmok legtöbbször nem jelentenek semmít. És ha mégis igen, akkor sem ilyen direkt közvetlenül.
2022. febr. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!