Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Interneten miért van ennyi...

Interneten miért van ennyi megmondó ember?

Figyelt kérdés

Ahogy felfigyeltem az ilyen közösségi oldalakon rengeteg a megmondó ember.. no de vajon való életben is ilyen jól megtudják mondani a dolgokat? Mondok egy példát: Tudok egy gyereket aki facebookon mindenféle politikai és más egyéb ilyen komoly témáról van véleménye, hozzászólogat 0/24-ben, hogy mit kellene tenni, mi lenne a helyes lépés stb. stb. azonban élőben meg tulajdonképen egy tehetetlen senkiről van szó, aki munkahelyen ha van valami probléma csak húzza a száját és egy szava sincs. Hát akinek ilyen nagy véleményei vannak meg ennyire tudja a világ nagy problémáira a megoldást miért csak egy bábu a munkájában?


Ti is ismertek ilyen embereket? Mit gondoltok mi váltja ki ezeket?


2022. febr. 12. 23:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Igen én is ilyen vagyok. Nem merek megszólalni. De intetneten ki élem magam dzetencsére
2022. febr. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Élőben nem akarja elmondani a véleményét, mert tudja, hogy vitatkoznál vele, amire neki nincs energiája/ideje, mert inkább tájékozódik tovább az interneten.
2022. febr. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Mivel már kiadta a dühét a világhálón, ezért nem maradt energiája a való életben.
2022. febr. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

Én inkább itt gyakorin vagyok ilyen, Facebook-on egyáltalán nem szólok hozzá semmihez, nem is használom már kb.

Nem szeretek beszélni, viszont írni igen.

Plusz szemtől szemben valószínűleg a másik ember azt sem értené mit beszélek (volt már pár ilyen alkalom).

2022. febr. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
41%

Mert a való életükben (életünkben) nem tudunk azonosulni.

Aki felregisztrál egy anonim fórumra és itt éli ki magát az gondolhatod hogy elég boldogtalan.

2022. febr. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
41%

Az internetes kommentelő olyan mint az ideges sofőr, nem hiszem el miket képesek odakiabálni csak mert mindketten autóban ülünk, és feltartom kicsit a forgalmat....ha cska autó nélkül állnánk ott nem enné ebben biztos vagyok :D

Az internet egy szelep ami utatenged a frusztrációnak...

2022. febr. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
Mert itt ben találkoztok többet. A munkában meg holnap is együt fogtok dolgozni. Én pl itt elmondom a politikai véleményem munkába soha.
2022. febr. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7es pontosan îgy gondolom ên is.
2022. febr. 13. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
66%
A kerítés mögött a kiskutya is nagykutyának érzi magát.
2022. febr. 13. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez nagyon könnyű. Írásban az ember bátrabb, szókimondók.

Na most a normálisak ezt tudják kezelni, de sajnos a mai világban hát eléggé leromlott az emberi színvonal.


Igazából nem kell törődni velük le kell tojni, való életben lapítanak mint egy kutya.


L

2022. febr. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!