Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kezdik ki a csendesebb...

Miért kezdik ki a csendesebb embereket?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy tipikus társasági tipus,nem szeretek a semmiről beszélgetni,ezért inkább a munkámmal foglalkozok. De egy pár embernek ez feltűnt és próbálnak kóstolgatni,gúnyolódni,vagy még több munkát rám sózni,mivel tudják,hogy nemnagyon szeretek szólni semmiért,nehezen tudok kiállni magamért.Az a baj,hogy vagy nagyon finoman szólok,hogy nem tetszik ahogy viselkednek velem,vagy nagyon durván,akkor meg megsértődnek.Ezért egyre jobban utálom az embereket,általában.Mit lehetne tenni,hogy ne álljanak belém?
2022. febr. 13. 00:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolják nem ellenfelek, beléjük rúghatnak. Nagyon sok ember nem lépte át agyilag a 14 éves szintet, tök mindegy mi a kora. 30-35-40 évesektől is láttam már nem egyszer hogy úgy viselkednek, mint egy agyhalott kisgyerek.
2022. febr. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezért , mert nem mernek vissza szólni így megtehetik velük, mert ugye inkább elviselik. Állj ki magadért, máshogy nem lesz jobb, had sértődjenek meg.
2022. febr. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, csakis azt teheted, hogy kimondod a véleményedet, és nem hagyod magadat. Én is ilyen vagyok, nagyon sookat szívok emiatt, mostanában kezdem kimondani én is, hogy mi a gondom.

Ha 2×-3× kimondod, utána már automatán fog menni.

2022. febr. 13. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
100%
Ezt általában azok az emberek csinálják, akik valamilyen számukra fontos területen el vannak nyomva, meg vannak keseredve és olyanokon próbálnak uralkodni, akikről úgy gondolják, hogy gyengébbek, mint ők. Ezzel próbálnak egy kis táplálékot szolgálni maguknak, hogy valamilyen boldogságforrás és sikerélmény legyen az életükben, amitől azt érzik, hogy igenis ők valakik, sokat érnek és mások felett állhatnak. Nyugodtan mutasd meg nekik, hogy ez nem így van.
2022. febr. 13. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd magad. Azért gúnyolnak, mert hagyod magad, ezáltal téged lehet piszkálni, és ezt látják is. Idegenekkel én is csendes vagyok, (barátokkal egyáltalán nem) de ha valaki elkezdene velem piszkálódni, annak tuti beolvasnék.
2022. febr. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Na, velem hasonlóan van.

Én sem vagyok valami bőbeszédű és nagyon kedvesnek tűnök, amíg valaki nem kezd el kóstolgatni és nem próbál a fejemre nőni. Ez esetben rögtön megismeri a rosszabbik oldalam! Mert én viszont nem vagyok rest visszaszólni de úgy, hogy jó csattanós legyen. Mára jó sok gyakorlatom van ebben, hogyan vegyem el a kedvét a kis kóstolgatós köcsögöknek. Ekkor persze jön a megdöbbenés és méltatlankodás. Egyébként ismerkedéskor előre szoktam szólni, hogy nálam a látszat csal, kedvesnek , nyugodtnak tűnök, de csak amíg felém is ezt mutatják. Ennek ellenére van, aki bepróbálkozik. Most egy eléggé vérszívó kollégámat osztottam le már másodjára és röhögök rajta, hogy mennyire próbál rajtam keresni fogást, de nem boldogul. Pedig azt mondja, eddig mindíg sikerült lecsapnia a magas labdát.

Szánalmas :)

2022. febr. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6-os de utálom az ilyen embereket,mint a kóstolgatós kollégád. Nálunk is vannak ilyenek a cégnél.Mit kell ilyenkor visszavágni? Általába ha van ilyen incidens lefagyok és 5 perc múlva jut eszembe valami frappáns válasz,de akkor már késő. Úgy próbálok védekezni,hogy minél zárkózottabb,kimértebb vagyok,de sokszor ez kevés.
2022. febr. 13. 18:02
 8/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem küldhetek el mindenkit a k.anyjába.
2022. febr. 13. 18:03
 9/10 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
100%
Nem, de lehetsz határozottabb, erélyesebb.
2022. febr. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

6-os voltam..

Nos úgy, hogy megfigyelsz és gyűjtöd a tapasztalatokat.

Ha jobban megnézed, ezek a gennyládák egy rugóra mozognak, kb mindenhol ugyan azokba a dolgokba kötnek bele. És ha magadat is megfigyeled, könnyen észreveheted, mely pontokon kötnek általában beléd. Egyik oldalon sem széles a skála.

A lemez általában mindig ugyan az.

Pl kispista bejön, elkezd pampogni neked célozgatva, hogy már megint nincs kész ez meg az...közben várja, hogy majd csicskaként ugrik valaki és megcsinálja. Na én lazán közlöm vele, hogy csinálja meg, ha nem tetszik neki. Vagy próbálja ki a légyszives varázsszót és akkor,esetleg megcsinálom én azt a munkát, ha épp ugy tartja kedvem. Persze úgy mondom, hogy legyen éle a hangsúlynak.A többiek általában őt röhögik ki, hogy "na most megkaptad". Na, erre csak hápogni tud és inkább leszáll rólam, mert ezzel nem tud mit kezdeni. Két nap múlva ujra ugyanezzel jön és ugyan ezzel a szöveggel oltom le. Ez addig megy, amíg meg nem tanulja, hol a helye. Közben ráérek a következő sablon visszavágót kitalálni, amitől majd érzi a törődést.

Lényeg, hogy nem kell tőlük félni, csak a bolha köhög. Egyébként sajnos ez a tipus elképesztően ostoba.

2022. febr. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!