Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Itt miért vannak csak ronda...

Itt miért vannak csak ronda csúnya nők többségben akik ismerkednek? 35F

Figyelt kérdés
Igazából 3 éve járok ide, szoktam kapni évente elég gyakran privát üzeneteket nőktől teljesen random témákkal kapcsolatban. A spektrum elég széles:titokban félrelépni akaró férjes családanyák, depressziós diáklányok, elhagyott kisgyerekes anyuka, öregedő értelmiségi hölgyek stb.Aztán képküldésnél elég rendesen meglepődöm ezen nők küllemén.Gondolom fényképes társkeresőn nem tudnak érvényesülni és azért próbálkoznak itt?

2022. febr. 14. 21:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%

Igen.

Ez az oldal erre van. Aki itt van, legyen az akármilyen nemű, korú azért van itt mert kiélheti kicsit magát.

De most lepontoznak majd szokás szerint.

2022. febr. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%

Huhh ezt inkább kérdezd meg így a felnőtt párkapcsolatok témakörben, garantált a sikered az ottani feminista kommandónál.

De szerintem itt is kapsz pár szép választ.

Sok sikert a privikhez is.

2022. febr. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
57%
Gondolom fényképes társkeresőn nem tudnak érvényesülni és azért próbálkoznak itt.
2022. febr. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ezt én is így gondolom, de a félrelépős hölgyeken kívűl azért a többség miért nem meri felvállalni önmagát egy online társkeresőn? Szerintem felesleges itt fantom próbálkozni, a vége többnyire kudarc lesz.
2022. febr. 14. 21:10
 5/17 anonim ***** válasza:
96%
Te honnan a francból vagy annyira biztos benne, hogy tényleg nőkkel csevegtél a "vonal másik végén"? Vagy hogy tényleg saját magukról küldtek képet? 😄
2022. febr. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
A többség miért nem meri felvállalni önmagát egy online társkeresőn.
2022. febr. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

5# igen ez benne van.🤣


De abból a 25-30 esetből nem feltételezném azt hogy mindegyik fake lenne.

2022. febr. 14. 21:31
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is találkoztam ilyesmikkel. Nálunk inkább az volt hogy átmentünk más közösségi platformra... Hát az rosszabb volt hidd el kérdező.
2022. febr. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Én nem bántanék ezért senkit, erről nem tehetünk kinek milyen a külleme.Sőt! A belső értékek fontosabbak szerintem.Ez csak érdekes és elgondolkodtató számomra semmi több.
2022. febr. 14. 21:38
 10/17 anonim ***** válasza:
81%
Nem kell álszenteskedni.:D Én sem bántottam senkit. Számomra logikus.
2022. febr. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!