Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Itt miért vannak csak ronda...

Itt miért vannak csak ronda csúnya nők többségben akik ismerkednek? 35F

Figyelt kérdés
Igazából 3 éve járok ide, szoktam kapni évente elég gyakran privát üzeneteket nőktől teljesen random témákkal kapcsolatban. A spektrum elég széles:titokban félrelépni akaró férjes családanyák, depressziós diáklányok, elhagyott kisgyerekes anyuka, öregedő értelmiségi hölgyek stb.Aztán képküldésnél elég rendesen meglepődöm ezen nők küllemén.Gondolom fényképes társkeresőn nem tudnak érvényesülni és azért próbálkoznak itt?

2022. febr. 14. 21:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ugyan itt szívesen ismerkedne egy 23 éves F.
2022. febr. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Miért nem élőben próbálod? Annyi szép lányt látok szinte bárhol....
2022. febr. 14. 22:04
 13/17 anonim ***** válasza:
54%

Ez egy jó kérdés,valószínűleg azért mert még élőben tartok egy kicsi tőlük.

Valóban sok szép lány-nő van odakint nap mint nap.

2022. febr. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
84%
Én ronda vagyok, de nem küldözgetnék képeket idegeneknek random anonim oldalon semmi pénzért.
2022. febr. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
73%
Hát az itteni férfiakkal szintén ez a tapasztalatom. :D
2022. febr. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

sajna nekem még nem volt ilyenben részem hogy akár ronda stb nő rám írt volna. Bár jobb is mert úgy is kamu lenne.

Nincs olyan nő akinek tepernie kéne pasik után.

2022. márc. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Dzsoki ***** válasza:
Na tessék! Én meg még felnőtt oldalon sem kaptam még ajánlatot. Egyszer sem! Igaz,én nem tudok sem adni,sem kapni képet. Telefonálásra használható telefonom van. Bár,ha úgy alakul,akkor e mail címem van,ahol tudnék képet fogadni. Illetve volt egy nőből férfivé váló egyén,akivel találkoztam volna. Lehet,hogy ittunk volna egy sört és mindenki megy a dolgára,de nem jött el! Illetve egy 37L azt írta,hogy szeretné,ha több férfi is ráélvezne! Már szerveztem a többieket,hogy lesz ilyen lehetőség,mire rám írt,hogy ezt férfiként írta. Nekem kellett magyarázkodnom,hogy nem én vagyok a link,engem is becsaptak. Más meg séróból kap valódi üzeneteket.
2022. ápr. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!