Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csúnya nők, vannak pozitívumai...

Csúnya nők, vannak pozitívumai a csúnyaságnak?

Figyelt kérdés

Próbáltam összeszedni párat, hátha jobban érzem magam tőle 😂 Jöhetnek még ötletek/tapasztalatok.


1. Nem bámulnak meg az utcán a férfiak, nem zaklatnak szexuálisan.

2. Ha valaki érdeklődik irántam (nem feltétlenül romantikus értelemben), akkor biztos lehetek benne, hogy az érdeklődés a személyiségemnek/belső értékeimnek köszönhető.

3. Lehet férfiakkal is kölcsönös baráti kapcsolatot kialakítani (bár kevés a hetero férfi, aki tud emberként is tekinteni egy nőre, nem csak nőként, de aki igen, az emberileg többnyire nagyon értékes), a legjobb barátaim szinte mind férfiak.

4. Lány barátok nem tekintenek konkurenciának, nem féltékenyek, nem akarnak rivalizálni, nem veszünk össze pasikon és hasonlókon.

5. A sok bántás mellett előfordult már az is, hogy sajnálatból pozitívan diszkrimináltak. Néha jólesik az együttérzés, na :D



2022. febr. 18. 15:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam már a spektrum mindkét oldalán. Voltam csúnya, kövér is, és most vékonyan sokan szépnek tartanak. És azt kell mondjam, szépnek lenni nem okoz különösebb boldogságot. Marmint nem erre számítottam. Valami euforikus érzést vártam, de inkább biztonságot, nyugodtságot érzek. Előtte szorongtam, idegesített, hogy csúnya vagyok, most meg közömbös, hogy szépnek tartanak. Annyi, hogy kevésbé parázok a külsőmön és jobban válogathatok párkereséskor, de ezen kívül nem tudok több előnyt mondani.
2022. febr. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Ez az egyik legrosszabb dolog. Nem is lehet így nőként élni és megélni a nőiesseget
2022. febr. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Én pl sose félek,hogy megerőszakolnak vagy ilyesmi.

Munkahelyen ha előléptetnek,mindenki tudni fogja,az eszedért és a tapasztalataid alapján kaptad,más nőkkel ellentétben.

Barátnőddel sosem vesztek össze egy férfin.

Ha esetleg jómodú vagy,sosem fogják azt beszélni,a férjed tart el.:D

2022. márc. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!