Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Unattraktívak a vagdosási hegeim?

Unattraktívak a vagdosási hegeim?

Figyelt kérdés
Nagyon félek attól, hogy az emberek nem akarnak velem összejönni, mert vannak ilyen hegeim, ez mennyire valószínű?

2022. febr. 21. 22:13
 1/9 anonim ***** válasza:
17%
Abbizon megtörténhet! Tán nem kéne vagdosnod magad! Úgy mégis mit vársz tőle? Megoldást semmire nem hoz, de legalább kárt okoz.
2022. febr. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17%
Engem eléggé zavar, aki ilyet tesz az figyelem hiányos, és állandó mentális kitalált problémái vannak, ami kiszivja az élet kedvem.
2022. febr. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
29%
Nem szép. Ráadásul figyelmeztető jel is, hogy az adott személy instabil mentálisan / érzelmileg.
2022. febr. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Már nem vagdosok, de attól még a heged látszódnak
2022. febr. 21. 22:25
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Tetováltass rá, akkor nem olyan feltűnő.
2022. febr. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%
Nem hiszem hogy csak ez lenne a gond, de ja amúgy kicsit redflag, egyébként lézerrel lehet őket halványítani, vagy orvosesztétikai tetoválással eltüntetetni, vagy leakarni egy rendes tetoválással...
2022. febr. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
A heg jelentése okozná a gondot, nem az hogy "csúnya". Azaz instabil személlyel van dolgom, potenciális súlyos mentális beteggel/elmeroggyanttal.
2022. febr. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
82%

Ha az őszinte véleményem érdekel, szerintem nagyon ronda dolog valakitől, ha csak azért nem jönne össze valakivel, mert valamikor vagdosta magát, és látszanak a hegek, mert valamiért nem tudott máshogy megbírkózni egy lelki problémával. Legnagyobb arányban ezért kezdik el vagdosni magukat. És ha valaki ebből arra következett, hogy labilis/beteg emberrel van dolga, az meg is érdemli, főleg, ha ez már régebben történt. Nem tudom, mikor volt ez, de ha már nem csinálod, akkor nagy valószínűséggel már egészséges vagy lelkileg. Szóval ez szerintem nem lehet kifogás egy ilyen esetben. Ezt úgy mondom, hogy én jelenleg vagdosom magam. Bár nem túl durva a helyzet. Ha érdekel, itt van egy megbízható videó erről a témáról: [link]


És mégegyszer mondom, ez az én véleményem, lehet vele nem egyetérteni, de remélem, hogy tudtam segíteni.

2022. márc. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
96%
Hát figyu.. nekem az egész combom úgy ahogy van ..nem reszletezem de nagyon csúnya sajnos..a hegek egy évesek és nagyon mélyek voltak ezért nem nagyon akarnak gyógyulni..de ha valaki ezért nem akar veled összejonni, az azt hiszem nem is érdemel meg senkit se
2022. márc. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!