Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki hogyan kezeli a random...

Ki hogyan kezeli a random hülyéket?

Figyelt kérdés

Ma történt velem, hogy álltam az egyetem kolijának a büféjében, vártam a sorban hogy fizethessek. Erre oda áll mögém egy ilyen alter nyávogós hangú srác, hogy az ott tényleg túlárazott víz a kezemben? Mondom igen, megkívántam. Hát neked jó szar életed lehet, ha ilyeneket veszel. Az enyém se jó, de a te életed egy vicc.

Én meg így állok ott, hogy most szivatnak? A csávó meg ot röhög magában azon amit mondott. Csóri annyira kis szerencsétlennek nézett ki, hogy nem ütötte meg az ingerküszöböm, nem reagáltam arra amit mondott.


Viszont most gondolkoztam el rajta, hogy oké, amúgy ezeket általában így kezelem, nem foglalkozok velük, mert nem érnek annyit. De ha mindenki ezt csinálja, akkor sose veszik magukat észre. Vagy olyat támadnak be(esetleg egy érzékenyebb lányt), aki megijed tőlük, mivel ez ilyen full random, a semmiből támad be ilyennel. Ráadásul a srác egyetemista.


Megéri úgy általánosságban az ilyeneknek visszaszólni, és kicsit helyre tenni őket? Vagy nem lenne semmi hatása?



2022. febr. 21. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"nem ütötte meg az ingerküszöböm, nem reagáltam arra amit mondott."

Így kell kezelni. Nincs értelme visszaszólni, nem lenne semmi hosszútávù hatása. Naivitás azt feltételezni, hogy ettől bármilyen hülye felfogná, hogy ő hülye ^^

2022. febr. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
..készülj, mert egyre több lesz..hanyadéves, és milyen szakon ez a gyökér?
2022. febr. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem érdemes reagálni rájuk, mert akkor csak folytatják, illetve másokkal is csinálják. Maximum legyints egyet vagy röhögd ki, de visszaszólni, vitába szállni velük fölösleges.
2022. febr. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Figyelmen kívül hagyom. Plusz úgy nézek rá mint egy vödör takonyra, az mindig beválik 😁
2022. febr. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!