Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerinted sok nő van akit így...

Szerinted sok nő van akit így használnak ki szexuálisan, te mit tennél ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Megnéztem egy filmet a requiem egy álomért címűt...a lényeg annyi hogy csaj máshogy nem tud hozzá jutni a cucchoz (heroin) csak ha elmegy szó szerint k..ának, feketékkel fekszik le, olyanokkal is akiktől undorodik de megteszi, mert annyira kell neki a cucc.


Persze nem vagyok hülye én is olvasok erről-arról hogy szexbarlangok vannak, egésznap etetik a cuccal a csajokat hogy nem tudnak már magukról sem, elrabolják őket, vagy meg is ölik ha már nem kell nekik.


Igazából azon gondolkodtam milyen hatással van a nőkre egy ilyen élmény (nem az elrablásos dolgon, mert szerintem onnantól már vége) hanem ha olyannal kell csinálniuk akivel nem is akarják, vagy olyan dologért ami a létezésüket befolyásolja...mármint női aggyal nem tudom átgondolni mert férfi vagyok ezt meg is lehet szokni? Egyszer voltam együtt egy olyan lánnyal akit az egyik exe futatott is...nagyon beteg elméjű volt, és mondta hogy sokszor megverték, megalázták, és hát lelkileg sem volt épp a csaj full depressziós volt szintén drogozott (de csak velem) és persze nem heroint.


Valaki eltudná mondani hogy mit érez ilyenkor egy nő? Nem a csuta a rib.ancoknak szól a kérdés. Egyébként olyan sztorik is érdekelnek amik nem ezzel kapcsolatosak de rossz élmény volt, lehet sokkal enyhébb is.


Azért kérdezem mert kicsit másképp akarok bánni a nőkkel (nyilván akik megérdemlik) mint eddig...kicsit jobban bele akarok látni az egészbe.



29f


2022. febr. 21. 23:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
Sok van. Hibásak ők is, mert gyengék és hibásak az őket kihasználó férfiak is, mert gonoszak.
2022. febr. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Nem sok tapasztalatom van erről, de meg tudom érteni azokat a lányokat, akik jobbat remélnek ettől.
2022. febr. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
39%
Azért legyünk őszinték, a magyar qrvák többségének nem lenne kötelező ezt csinálni. Csak hát büdös a munka.
2022. febr. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
Sokszor még a k.rválkodás is jobbnak tűnik, mint a gyári meló.
2022. febr. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát igen azért írtam hogy nem a csuta r..ncoknak mert hát abból van egy pár.
2022. febr. 22. 00:15
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Most azzal mit árt másnak?
2022. febr. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt is érdemes elolvasnod

2022. febr. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi 7-es már olvasom :)
2022. febr. 22. 00:23
 9/11 A kérdező kommentje:
Tetszett..tényleg nagyon szerencsés vagy ügyes volt a csaj hogy ebből ki tudott mászni. Jó lett volna a film folytatásának is a story amúgy :d
2022. febr. 22. 00:35
 10/11 anonim ***** válasza:
7-es, ez kemény cikk volt, de valahol örülök, hogy elolvashattam.
2022. febr. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!