Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki pszichopata, miket szokott...

Aki pszichopata, miket szokott csinálni ? (ha nem túl durva) Vagy mit tudna adott esetben ? És nem tudják róla ?

Figyelt kérdés
2022. febr. 22. 00:47
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
#5 megnézem
2022. febr. 22. 03:03
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

"Volt aki ellopott tőlem pl a mountein bikeomat , telefonomat az pszichopata lett volna ? Hogy hogy nem sajnálja ? Ha tudja hogy kárt okozott ?"


A kriminalisztika megkülönbözteti a nem pszichopata és a pszichopata bűnözőt.Előbbi,ha elkövet egy bűncselekményt,azt logikusan teszi,célja,hogy megszerezze pl.a pénzt,aztán menti a bőrét.Utóbbi pedig hajlamos logikátlan dolgokat csinálni,pl.csak poénból betör valahova,aztán megvárja a rendőröket kávézgatva.

Ismertem pszichopatát,ok nélkül belekötött emberekbe,saját barátaiba is akár,röhögve,hideg vérrel,és tudta jól,hogy simán laposra verhetik,ami meg is történt időnként.Borozóban kért egy pohár bort,majd vigyorogva a földre ejtette a csapos szeme láttára,és kért még egyet.Egyszer mentünk az úton,és meglátott egy békát,rátaposott csak úgy(nem,nem tudtam megakadályozni,mielőtt valaki ezzel jönne,de lecsesztem,persze sokat nem használt neki)

Az egész személyisége hideg és sötét volt,de ne egy pókerarcú,gonosz nézésű embert képzelj el,hanem pont egy beszélgetős,vigyorgósat.Épp ezért volt még ijesztőbb.

2022. febr. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ha a magyar politikai közéletet nézzük, akkor elég sok pszichopata van közöttük. Aki a legegyértelműbb, az Déri Stefi. Elég picit jobban megnézni a tekinetét (van benne valami nagyon sötét és egyben üres is), a viselkedése pedig árulkodó - nem érez szégyenérzetet, provokatív és egy morálisan vállalhatatlan pártot propagál.


Még Bohár Dániel jutott eszembe, egy öltönyös szadisztikus szociopatának tűnik.

2022. márc. 31. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó,megnéztem mindkettőt,hát igen...nem lennék meglepődve,ha azok lennének.
2022. márc. 31. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Sőt, ha jobban megnézi az ember, Déri Stefi és Donáth Anna nagyon hasonló karakterek (ő is pszichopata-gyanús). A beszédjük, a hanglejtésük és az arckifejezésük szinte ugyanolyan.
2022. márc. 31. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!