Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy hozzam ki a legtöbbet az...

Hogy hozzam ki a legtöbbet az életemből?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok. Ebben a félévben végzem jogon. Rettenetesen félek, hogy unalmas, középszerű életem lesz. Egy unalmas munkahelyen dolgozom egy éve gyakornokként és még egy évig itt kell dogoznom egyetem után. Vannak hobbijaim, van még szociális életem, de félek, hogy mi lesz velem később. Álmatlan éjszakáim vannak amiatt, hogy mi fog velem történni és milyen ember leszek. Hogy tudnám kihozni a maximumot az életemből, hogy egy boldog felnőtt lehessek?

2022. febr. 22. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát semmiképpen se görcsölj. Ha görcsölsz, akkor pont ez fogja elvinni a lehetőségeid. Lazulj el és meglátod, hogy ez eredményre fog vezetni. Illetve emellett legyél türelmes is, valószínűleg nem fog minden egyből az öledbe pottyanni.
2022. márc. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
énszerintem majd adódnak a lehetőségek az életedben. ha van már stabil munkahelyed, nem kell majd rágörcsölni.
2022. márc. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!