Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem mutatom ki, de pocsékul...

Nem mutatom ki, de pocsékul vagyok. Mit tehetnék, hogy megnyugodtak?

Figyelt kérdés
Nem vagyok pánikolós típus, de most nagyon bennem van a félelem. Itt élek Ukrajna nyugati szélén, a magyar határhoz közel, és nagyon bennem van a pánik az esetleges háború miatt. Hogy össze kell pakolni, el kell menekülni, összeomlik a gazdaság, oda lesz a munkám, az otthonom. Mi lesz az állataimmal, ha el kell menekülni? A Magyarországon élő családom is mondja, hogy legyenek elkészítve a fontos dolgok, ha esetlegesen menni kellene, ettől még sz.rabbul érzem magam. Nem akarok menni. Ez a belső feszültség és bizonytalanság teljesen felőröl. Csak szeretném homokba dugni a fejem, és hinni, tudni, hogy helyreáll a rend, és a normális nyugodt élet, hogy nem lesz semmi konfliktus. Ha próbálom elterelni a figyelmem, és nem foglalkozom vele, utána bűntudatom van, hogy ha mégis gond lesz, akkor megszívom, mert nem készültem fel, pedig foglalkozni kellett volna a témával. Nem tudom, mit tehetnék :(

2022. febr. 23. 14:54
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
91%

A családoddal élsz kint? A munkahelyedre be kell járni? Milyenek az állapotok?

Nagyon sajnálom, hogy ilyeneket kell átélnetek 😞 vigyázzatok magatokra!

2022. febr. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázzon mindenki magára!!!!
2022. febr. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Ott vagy még mindig?
2022. febr. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező ma rengeteg posztot láttam erre létrehozott csoportokban. Magyarországi állatvédők tömkelege segít az ukrán állatok elhelyezésében. Még a Hörcsögmentés is. Pedig ők aztán tényleg pici állatok. Szóval miattuk ne aggódj. Lesz segítséged. Remélem nem lesz semmi probléma. Kitartást kívánok neked!
2022. febr. 26. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%
Ez tisztára beteg dolog, hogy a hörcsögöket mentik, ahelyett, hogy az emberekkel foglalkoznának.
2022. febr. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
83%
Emberekkel IS foglalkoznak, természetesen. Nem véletlenül lett felajánlva nekik minden segítség de az állatokat IS segíteni KELL. Gondolom kedves utolsó ott hagyna mindent felfordulni a ketrecében mert csak az ember a fontos. :)
2022. febr. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
A Hörcsögmentés azzal segít hogy átveszi a hörcsögöket. A Tengerimalac Védő Közhasznú Egyesület ugyanígy jár el a malacokkal. Ők legalább nem fotelharcosok hanem tényleg próbálnak ott segíteni ahol tudnak... Szerencsére sokan ajánlottak fel szállást és élelmet is az érkezőknek.
2022. febr. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%
Amikor emberéletekről van szó, akkor minden energiát az emberekre kéne fordítani.
2022. febr. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
86%
Amúgy sokaknak a házi kedvenc családtag, értelem szerűen a családtagjait menti először az ember, legyen az 2 lábú vagy 4 lábú.
2022. febr. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%

"a családtagjait menti először az ember, legyen az 2 lábú vagy 4 lábú"

És ha választani kell a 2 meg a 4 lábú "családtagok" közül?

2022. febr. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!