Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék megnyugodni?

Hogyan tudnék megnyugodni?

Figyelt kérdés

Nagymamám (aki anyám helyett anyám, vele és apával élek) a napokban kórházba került iszonyat magas pulzussal, cukros es kicsit kimaxolta a karácsonyt..

Még mindig nem engedték ki, vizsgálatok várnak még rá, de jól érzi magát, jönne már haza, szomorú emiatt nagyon,és persze fél nehogy találjanak valamit, mi meg rettentően sajnáljuk.

Volt ultrahangon is, az orvos egyelőre semmit sem mondott, szóval ha baj lenne tudnánk.

De egyszerűen annyira sajnálom és féltem őt, hogy órák óta nem tudom abbahagyni a sírást. Természetesen túlgondolom és aggódom az egészet..

Segítsetek légyszi, hogyan tudnék lenyugodni és abbahagyni a bőgést? Hiszen tudom, hogy nem lesz semmi baj, de most annyira nem megy a derűlátás.


2019. jan. 2. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Küldök neked egy nagy, virtuális ölelést :)
2019. jan. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kérlek próbálj megnyugodni!

Hiába is gyötröd magad, nem tudsz változtatni semmin...

Azzal teszed Neki is a legjobbat, ha kicsit lazítasz most.

Tereld el ezeket a gondolatokat magadban. Kösd le magad valamivel pl nézz filmet, hallgass zenét stb mindegy csak ne őröld magad feleslegesen ezekkel a gondolatokkal...😊

2019. jan. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne bőgj,egy igazi nő és egy igazi férfi sem sir.
2019. jan. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!