Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen vicces balesetek...

Milyen vicces balesetek történtek veled?

Figyelt kérdés
Hozok popcornt és behűtöm a kólát, szeretnék kacagni egy jót. 😀😀😀

2022. febr. 23. 15:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekként Portugáliában egy utcai pantomimesnek annyira integettem, hogy mire előre fordultam, nekisétáltam egy villanyoszlopnak. Sose felejtem el hogy hogy kiesett utána a szerepéből és hogy nevetett.
2022. febr. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én Budapest Kálvin téren gyalogoltam neki oszlopnak, ahogy néztem a szépen kidíszített Baross utcát. Éjfélkor, szín józanul.

Nem tudom, hogyan, de a homlokomat ütöttem meg a legjobban, de azt nagyon.

2022. febr. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm esküvőjén én voltam a menyasszony tanúja. Készülődem és megcsúsztam harisnyában a lépcsőn, az emeletről fenéken szánkáztam le a földszintre. Másfél órával később, az esküvőn csak fél fenékkel tudtam ülni a széken, annyira fájt.


Egy másik barátnőm séta közben rálépett egy csatorna-fedélre, ami billegett ő meg eltűnt mellőlem hirtelen. Térdig belecsúszott a csatornába szegény, alig tudtuk kiszedni onnan.

2022. febr. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2022. febr. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

"Hozok popcornt és behűtöm a kólát, szeretnék kacagni egy jót. 😀😀😀"


Akkor ülj be egy vígjátékra a moziba. Eredj be a moziba be. 😁

2022. febr. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem velem történt bocsi 😀.

Na szóval egy kávézóban ültünk pár hete és egy bácsi az üveg falon próbált bejönni amit ugye nem vett észre. Szépen meg is stukkolta szegény. Még tapogatózott is, hogy mi a fene ez a láthatatlan "erőtér" 😅

2022. febr. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Stukkolta? Ez meg mit jelent?
2022. febr. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Karácsony előtt tesómnak akartam venni egy könyvet egy könyvesboltba,ahol épp nézelődtem és ott volt egy szép nő,persze maszk volt rajta,de csinosnak tűnt :) Aztán pont egy olyan helyen akartunk mindketten keresztül menni egymással szembe ahol szűk volt a hely.Elindultam egyik irányba hogy arról kikerülöm.De ő is pont arra indult meg.Akkor gondoltam jó,menjen arra én akkor irányt váltok és megyek a másik irányba.De közbe ő is így gondolkodhatott,így megint egy irányba akartuk kikerülni egymást.Ezt még eljátszottuk 2 szer.Aztán felkaptam a vizet magamra, hogy balf.szkodok,és elhatároztam határozottan hogy megyek egy irányba és úgy lesz,és kész! persze a nő nem a másik irányba akart kikerülni úgyhogy nekimentem.Nem durván,de kiesett a kezében lévő könyv.Elnézést kértem,majd hajoltam le a könyvért hogy felvegyem.De pont a lapokkal lefelé fogtam meg a könyvet,és voltak benne ilyen apró cetlik,amelyek kiestek a lapok közül és szanaszét szóródtak.Hát akkor már égett a fejem rendesen.Elkezdtem összeszedni a cetliket,de közbe valahogy a fenekemmel megbillentettem egy ilyen karácsonyi díszt,ami oda volt kirakva.És elborult,sajnos törékeny volt,úgyhogy össze is törött.Persze ekkor már a könyvesboltban tartózkodók közül mindenki engem bámult.Akkor felálltam,hátraléptem kettőt,és kivontam magam a forgalomból,hogy álljon meg a lavina.A nő meg hangosan nevetett.

Sajnos nem először fordult velem elő ilyen...mármint hasonló mindig megesik.A nők közelében totál szerencsétlen vagyok.

Aztán tesómnak végül otthonról rendeltem könyvet...a boltban nem engedték kifizetni a kárt,amit okoztam.

2022. febr. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Álló helyzetben eldőltem motorral...

A sajátommal, több év motoros tapasztalattal és józanul🤷‍♂️

Persze olyan helyen, ahol jó sokan látták. Egyébként csak azért, mert elfelejtettem lehahtani az oldalsztrndert, azt hittem lehajtottam ezért a szokásos módon akartam leszálni: még rajta ülve picit oldalra döntöm, így megáll a sztenderen és leszállhatok. Namost, picit későn esett le, hogy nincs lehajtva, ezért annyira ledöntöttem már hogy nem bírtam megtartani azt a röpke 200 kilót.🤷‍♂️

2022. febr. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Még, még, még, még, ennyi nem elég!!!! 😃😃
2022. febr. 23. 22:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!