Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek arról a...

Mi a véleményetek arról a nőről aki miután megtudta, hogy keveset keresek, beszélgetés közben egyszerűen hátatfordít?

Figyelt kérdés
2022. febr. 25. 14:35
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
100%
Hogy egy paraszt. Emellett örülj neki, csak a pénzedre hajtott volna, ha lett volna.
2022. febr. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég gáz, legalább golddiggerkedhetne udvariasabban
2022. febr. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
89%

Minek foglalkozol ilyenekkel, mint pl. most is? A kérdésed provokáció? Vagy te eddig nem tudtad, hogy vannak nők, akik csak a pénzre hajtanak? Ettől még nem kell az egész női nemet leírni, mivel nem mindenki olyan.

Ezek a nők pénzéhesek, ez van, tedd magad túl rajtuk és ne kattogjon rajtuk az agyad.

2022. febr. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
54%
Vigyázz a nőkkel. Én egyszer flementem tinderre, full átlagos képekkel, ruházattal, volt kb 1 hét alatt 20 match. Utána felraktam magam megint, Audi R8-al, Versace szettekben és arany órával, a nagy házamban. Első nap 200 like. És ez igaz. Nagyon sok a pénzre hajt.
2022. febr. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
29%
Az összes ilyen akinek "csak a belső" számit :D
2022. febr. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló az eset nálam is. Mikor elmondom, hogy gyárban vagyok gépkezelő vagy gépbeállító, olyankor nálam is másképp kezdenek el viselkedni, pedig jól keresek, dehát ez van és hozzátenném, átlagos nőkkel szoktam beszélgetni. Viszont a legutóbbi exem egy fullos csaj volt, őt is érdekelte a pénz, de azért senkit nem nézett le, mert gyárban dolgozik vagy ilyesmi. Úgyhogy igazából az ilyen semmilyen kinézetű nők a legjobban beképzeltek, persze, tisztelet a kivételnek. 😁
2022. febr. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

"Úgyhogy igazából az ilyen semmilyen kinézetű nők a legjobban beképzeltek"


Hatalmas igazság, az ilyenek az abszolut minimumot se tudják felmutatni emellé

2022. febr. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
88%
Gold digger, jobban jartal h megszabadultal tole
2022. febr. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
89%

Hajaj: itt nagyon gyakori ez...

Szerintem őt minősíti. Közben meg arról hadovál mindenkinek, hogy "az érzelem fontos"...

Ja, de nem neki.

2022. febr. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
57%
Magyarországon szerintem ne sokra számíts...
2022. febr. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!