Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Woltos futár lettem, miért...

Woltos futár lettem, miért sajnál sok ember?

Figyelt kérdés

Egyetemre mentem amit még levelező mellett sem mindig egyszerű összeegyeztetni hagyományos munkahelyekkel. A Woltnál viszont szó szerint hozzá tudom igazítani az egyetemi időmet a munkához.


Így nagyon szuper.


De sok vásárló és ismerős együttérzően mondja hogy "jaj, kitartást".


Pedig én nem szenvedek sőt, boldog vagyok.



2022. febr. 25. 22:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
84%
Én eléggé utálom a futárkodást mert télen hideg van, nyáron meleg, pár hídon úgy fúj a szél majdnem leviszi a fejem és páran szeretnek belém kötni útközben.
2022. febr. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
94%
En azokat sajnalom, akik nem talalnak oromet abban, amit csinalnak. Teged esetleg lesajnalnak, ami vagy bunkosag, vagy beszukult gondolkodas.
2022. febr. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem is furán negatívan áll hozzá mindenki. Én is futárkodom egyetemistaként (szintén elektromos biciklivel) és alapvetően tökre élvezem. Az egyik legjobb munka amit diákként csinálhat valaki szerintem. Kint vagyok a levegőn, mozgok, a fizetés is tök jó, rugalmas a beosztás. Persze, szar dolog rossz időben csinálni, dehát nem vagyunk cukorból, ennyit kibír az ember.


Mondjuk biztos azért se készít ki annyira, mert heti 15 óra körül szoktam csak dolgozni és átlagosan 4 órásak csak a műszakok. Illetve én Hollandiában csinálom, ahol ugye a világon a legjobb a biciklis infrastruktúra.

2022. febr. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
92%
Ha számodra okés akkor enm kell foglalkozni azzal h más mit gondol.
2022. febr. 26. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
15%

Azért, mert ez egy diákmunka, tehát kényszerből csinálják az emberek. Ha diák is vagy, akkor sem a szakmád szerinti munka, ezért csak muszáj megoldás. Plusz én azért is sajnállak, mert az emberek irtó parasztok tudnak lenni. És persze nyilván akkor rendelek, amikor olyan pocsék idő van, hogy ki nem teszem a lábam, neked meg szélben fagyban hőségben esőben kell jönnöd.


De értem mit mondasz, én jegypénztáros voltam egyetem mellett, az is előnyös volt, mert hétvégén meg esténként kellett mennem,de jobb lett volna olyan munka, ami vezet valahova.

2022. febr. 26. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
95%
Testedzésnek nagyon jó. A hájas fotelprolik azért sajnálnak, mert ők tuti nem bírnák
2022. febr. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
92%
Egyszer hozott nekem kiscsaj bringán kaját. Télen! Esőben! Tommá ázva és fagyva, pedig be volt öltözve. Nagyon sajnáltam szegényt. Ebben a kellemes langymeleg időben még neked se rossz, de majd nyáron a 400 fokban, vagy télen a hóban, esőben se lesz kellemes. Vagy autóba ülsz.
2022. febr. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
11%
Hat, en azert sajnalom mert 8x annyit keresek a fotelembol, de amugy nyilvan korrekt melo es pont olyan rugalmas hogy egyetemistaknak bringával vagy motorral megérje.
2022. febr. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

# 15


de éppen hogy ez vezet valahová. Mert így tudtam visszamenni egyetemre. Dolgoztam 10 évet grafikus szakmában de már nem vonz többé, nem érdekel.

2022. febr. 26. 10:09
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
A többség úgy gondolja, hogy ezt az alacsony presztízsű, kényelmetlen munkát sokan kényszerből végzik, mert elvesztették a korábbi állásukat. A futárok egy részére biztosan illik is ez a séma.
2022. febr. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!