Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csakis gonosz lehetek azért,...

Csakis gonosz lehetek azért, mert azt mondtam, hogy felügyelet nélkül nem fogadhatnak menekülteket a lakásomban?

Figyelt kérdés

Síró hangon felhívott édesanyám, hogy el kellene szállásolni egy menekült családot. Pár napog nem vagyok, így beköltöztetné a lakásomba őket. Mondtam, hogy csak úgy, ha valaki felügyel rájuk. Nem éjjel nappal felügyeljen rájuk valaki, de néha nézzen már rájuk valaki. Ő beengedné őket és majd egyszer távoznak, neki nincs ideje rájuk nézni.

Egyrészt igen van pár értékesebb dolog is a lakásban. Gyűjtői darabok. Nem azt mondom, hogy ellopnák, hanem gyerekek is lesznek, simán megsérülnek. Nem tudom elképzelni, hogy napokig egy helyben ülnének és nem csinálnának semmit.

Másrészt nem a legjobb a fűtés. Felügyelni kell a fűtést. Nem beszélnek magyarul, anyum meg magyarul kívül nem beszél mást. Nem tudja nekik elmagyarázni, mit kell vele csinálni. Nem örülnék, ha sikerülne magukra robbantani a kazánt.


Mondta, hogy rendkívül gonosz vagyok és számoljak majd el a lelkiismeretemmel. Mondtam, hogy annyi ismerőse van hatalmas házakban, vendégszobával, kérdezze meg őket. Vagy vegyünk ki nekik valahol egy szobát. Sértődve azt mondta, hogy akkor befogadja a saját házába, ha ilyen vagyok.


2022. márc. 1. 10:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#9

7-es vagyok, azért szerintem túlzás, hogy valaki menekült és szintén majd véletlenszerűen elkezd gyilkolászni bárkit. A realitás az, hogy beköltöznek, összemocskolnak mindent, mert lehet, hogy igénytelenek és meglopnak. Kinyírni azért nem fognak senkit mindenféle ok nélkül, az a ló túloldala. Ha ilyen hajlamaik vannak, akkor már az anyaországukban ezt rég megtették sokszor és minimum elfogatóparancs van ellenük, ha még nem sikerült kivégezni őket.

2022. márc. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
4%
Pont lefosom őket. Max olyan embert fogadnék be, aki kisállattal nem tud hova menni..
2022. márc. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!