Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetséges újra boldog...

Hogyan lehetséges újra boldog és lehetőleg kiegyensúlyozott az életem ?

Figyelt kérdés

Egészen kicsi gyermek korom óta nincs se akarat erőm se kitartásom semmiben.

Nem tudok meg lenni más emberek társaságában(a saját családoméban sem)

Nincs kitartásom az élet terén és tulajdonképpen semmiben nincs.

Zárkózott vagyok és ez miatt senkim nincs.(volt egy kapcsolatom amiben mindenem oda adtam mégsem voltam elég és azóta szenvedek az ex párom és a kis fiamnak a hiányában )

A saját szüleim is el fordultak tőllem. Alig múltam 20éves de úgy nézek ki mint aki legalább 40. Nincs sőt soha nem is volt semmilyen célom az életemben ! Ezt észre vették már páran rajtam és ez miatt is lenéztek és el fordultak az emberek mellőlem!

Egy teljes csőd tömeg vagyok! Teljesen össze estem lelkileg és szellemileg is! Viszont szeretnék az életemben főleg ilyen fiatal létemre újra talpra álni és célt , kitartást akarok !


Segítséget várok és őszinte tanácsot. Mivel nagyon komoly a helyzetem! És nagyon a kimerülés szélén állok! A válaszokat előre is köszönöm !


2021. jún. 22. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Tudod, mikor voltál boldog az életben, így azt is tudod, mi kell, hogy újra boldog légy. Ott van benned a megoldás, csak dolgozni kell rajta. Ez egyedül piszok nehéz, egy pszichológus sokat segíthet. De tőle sem kell csodát várni, neked kell végig gondolnod, mi az amiben úgy érzed változtatnod kell, aztán tenni érte, hogy ténylegesen változzanak a dolgok.

Jobb tanácsot sajnos nem tudok adni, hiszen sajnos varázsütésre nem lesz minden jobb.

Kitartást és sok szerencsét kívánok!

2021. jún. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Meny el pszichológushoz.Meditálj,sportolj.

Írj könyvet vagy verset.Küzd le félemeid.Küzd le aszociális fobiád.Barátkoz.

2021. jún. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ez mind fejben dől el. Kezd el a céllal. Ez bármi lehet. Új munkahely, új szakma kitanulása, új munkahelyi pozíció elérése, edzés esetleg. Kezdj el adni magadra hogy ne 40ennek nézzél ki. Sokszor segíthet stilus váltás hogy új embernek érezd magad új kezdetet kezdhess. Pl. Felfrissíted a ruhatárad, elmesz fodrászhoz és megmondod neki valami teljesen újat/mást akarsz mit javasol, kitűzöl egy testalkat célt és elkezded megvalósítani (akar személyi edző segítségével) stb stb. Rengeteg a lehetőség ehhez nem tanács kell hanem elhatározás hogy talpra állsz és össze szeded magad a kapcsolataid ha arra érdemesnek gondolod helyre próbálod hozni.
2021. jún. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!