Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért idegesíthet ez engem...

Miért idegesíthet ez engem ennyire?

Figyelt kérdés
Nem tudom,ti hogy vagytok ezzel de engem rendkívül bosszant ha egy srác eltűnik napokra. Írtam az illetőnek Hétfőn és most írt vissza, hogy szia, mi újság? Az ilyenek úgy feltudnak húzni. Csak ne értem mit érdekel ez engem ennyire ?

2022. márc. 2. 08:50
 1/3 anonim ***** válasza:
87%

Saját magadat húzod fel a semmin. Ezek szerint nincs jobb dolgod és imádsz ideges lenni.

A srác nem akarja veled tartani tartósan a kapcsolatot. Ilyen egyszerű. Ezért ír ritkán. Ezek szerint neked ez nem esett még le.

2022. márc. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mert a te neveltetésedbe és hozott sémáidba az ilyen viselkedés nem férne bele. De ez a te meglátásod, nem vonhatsz mást felelősségre amiért nem úgy viselkedik ahogy te akarod.

Ez kb olyan, mintha te éhes lennél, de ő nem eszik helyetted.

2022. márc. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Senior Séf ***** válasza:
Nem mindenki a neten éli az életét.
2022. márc. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!