Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Az igaz,Bakok nem bírják...

Az igaz,Bakok nem bírják amikor Ikrek folyton beszélnek ez idegesítheti gyakran Bakot?

Figyelt kérdés
2020. szept. 19. 10:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
12%
Igen, ez pontosan így van.
2020. szept. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
14%
Nekem volt egy bak ismerősöm, lány, aki kb mindenről beszélt megállás nélkül.
2020. szept. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem az ikrek lepcses szájától sokan a falra másznak nem csak a bakok. Nem vagyok bak de az ikrek exemnek be nem állt a szája egész nap, sokszor kaptam azon magam hogy már nem is hallom amit mond csak néha benyögök egy aha, az jót és amikor 15 perc elteltével feltett egy kérdést csak pislogtam, hogy amúgy miről beszéltél ezidáig?
2020. szept. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Egyetertek

Meg a kavarasaikat nem szeretem

2020. szept. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ön beszélni mágyár? :D
2020. szept. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Tya77 szerintem érthető és világos!
2020. szept. 19. 14:07
 7/14 anonim ***** válasza:
Én bak vagyok és vannak iker barátaim, tapasztalataim alapján engem nem idegesít.
2020. szept. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme ezeknek a kérdéseknek. Nem 12-féle bak vagy más van, mivel nemcsak a születési hónap számít az asztrológiában. Gálvölgyi ikreként sok-sok éve boldog házas bak feleségével. Nem lehet általánosítani.
2020. szept. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, nyelvtani szempontból teljesen hibás a mondat, btw.. a tartalmának sincs értelme. :D Úgy csinálsz, mintha minden bak egyforma lenne, ahogy minden ikrek is. Pedig elárulok egy titkot: Nem azok. :D
2020. szept. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én Bak vagyok, és én nem vettem észre hogy az Ikrek annyira sokat beszélnének. De van egy Ikrek lány, ő mindenbe belekötött, amit mondtam vagy tettem, bár elég idegesítő tudok lenni néha :D Egy régebbi legjobb barátnőm is Ikrek, nálunk én voltam az, aki sokkal többet beszélt.
2020. szept. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!