Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én vagyok ennyire sértődő...

Csak én vagyok ennyire sértődős vagy jogosan kételkedem az oktatómban?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem el a vezetést autóból. Egyelőre még nem mentünk ki a forgalomba. Traktorból már van jogsim, de nyílván teljesen más, mint egy autó. Talán még egyszerűbb is. Ma volt a 3. alkalom, hogy mentem. Már az első órán sem volt valami szimpatikus, de viszonylag "normális" volt.

A lényeg, hogy ma elkezdtük a párhuzamos parkolás tanulni. Mivel életemben nem parkoltam autóval még persze, hogy nem érzem a dimenzióit és ezért nyílván nem jól megy. Szerintem ennek normálisnak kéne lennie. Aztán jött a fekete leves. Nem nyomtam be véletlen teljesen a kuplungot és úgy akartam egyesbe tenni. Kicsit megszámoltam a fogaskerekeket. Nem volt szándékos. Jól le lettem baszva. Hát végülis én vagyok a balfasz, hogy most tanulok vezetni. Utána nyílván már végig bennem volt az ideg. Gyorsan engedtem fel a kuplungot. Megint lefulladtam. Gyilkos tekintetet kaptam az arcomba és idegbeteg mondom megkaptam a kérdést, hogy felbírom úgy engedni a kuplungot, hogy ne fulladjunk le?

Utána már szartam bele az egészbe, mert ilyen ideggel szerintem nem várható el, hogy teljes nyugodtsággal tanuljak.


Tök úgy érzem mellette magam, mint egy tudatlan fasz.

Minden oktató ilyen? Vagy én veszem magamra?



2022. márc. 3. 16:36
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
a legtöbb oktató ilyen
2022. márc. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
valts oktatot nyugodtan
2022. márc. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem a legtöbb oktató ilyen, ez olyan dolog amit le kell nyelni szerintem.
2022. márc. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

Féltik a kocsijukat, amúgy lehet, hogy rossz napja volt, vagy melléfogtál és nem a legjobbat választottad. Várj egy kicsit, ha nem változik a viselkedése, akkor válts oktatót.

Érthető, hogy ideges vagy.

2022. márc. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Lehet, hogy tényleg rossz napja volt, és egy ilyen apróság ezt hozta ki belőle, és akár a kocsit is félthette, mert ha valami komolyabb baja lenne (nem ettől), akkor hosszabb kiállást is jelenthet. Mármint ő sem tud oktatni, hacsak nincs plusz oktató autó, a tanulók is önön hibán túl csúszni fognak.

Viszont ne hozz elhamarkodott döntést, még menj hozzá pár órát, és csak utána mérlegeld a váltást. Lehet, hogy amúgy a kedves, rendes oktató, akit kifogtál a rossz napján.

Ami pedig az idegességet illeti, teljesen jogos és érthető is, ilyen helyzetben nehéz 100%-ban elengedni magunk.

2022. márc. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor még adok neki lehetőséget, hátha tud normális is lenni. Viszont, ha továbbra is ilyen lesz, akkor tovább állok. Inkább várok egy "kicsit" másik oktatóra, mint, hogy megutáltassa velem a vezetést. Köszönöm a válaszokat.
2022. márc. 4. 13:50
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Adna a tököm neki még egy esélyt. Egyszer megengedheti magának, hogy tirpák legyen, akkor helyre tesszük a dolgot, ha még egyszer előfordul, akkor viszont ennyi volt. Qurva sok pénzt kifizetek érte, nehogy mér a takony túrja az óvodást. Menjen kertésznek, vagy frontvájárnak bányába, csak emberekkel ne dolgozzon, mert arra alkalmatlan.
2022. márc. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A tanulók ezt csinálják. Én minden órán lefulladok. Nem ideges az oktató. Én eléggé az lettem, amikor mondta, hogy nincs másik autója.

Na mi lett azóta? Van másik oktatód?

2022. márc. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az oktatók nagy része tényleg ilyen :/ Énis vàltottam mert azt viszont nem tűröm hogy ordibàljanak velem..És ha úgy érzed hogy ezàltal még idegesebb vagy és többet hibàzol akkor mindenképpen vàlts.
2022. márc. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

az oktatók nagy része türelmetlen megkeseredett, elhízott emberek, akik egy idő után bele is fásulnak az egészbe.

az én oktatóm átlagnál értelmesebb és türelmesebb volt, de még neki is voltak olyan napjai, hogy láttam rajta, h semmi energiája az egészhez.

de lehetséges h már most érdemes lenne váltani, mert idegesen nem fogsz tanulni.


öcsém első órán mondta az oktatójának, vagy fejezze be az káromkodást, vagy keres másvkit. onnantól viselkedett.

nekem mindig fura, h emberek képesek eltűrni, h forgalmi vizsgáig üvöltözzön velük egy idegbeteg oktató.

2022. márc. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!