Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez most mi akar lenni?

Ez most mi akar lenni?

Figyelt kérdés

Van az osztályba egy fiu és mikor rá nézek azt veszem észre hogy elkapja a tekintetét, vagy tovább néz, konkrétan deszka vagyok, kis mell kis popsi. Szóval eddig letudtam azzal hogy a stílusom nézi. De ma ugye kértem tőle vizet(ő volt a legközelebb) és azt mondta hogy oda adja mert neki nem kell, ugye ittam belőle és utána csak úgy kikapta a kezemből és ő is ivott belőle

De amúgy soha nem beszéltem vele és nem keresi a társaságom se, és így nem tudom hogy ez most mi


2022. márc. 4. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy a te identitásod annyiból áll, hogy segg és csöcs. Hogy csak egy értékek nélküli tárgynak tartod magadat.
2022. márc. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez nem ilyen egyszerű, fiu osztályba járok és egyfojtába azt hallgatom hogy milyen lányok is az igazi lányok, nagy mell, nagy popsi, kicsit teltebb, és így én egyik se vagyok, lehet hogy most általánosítpttam és tisztelet a kivételnek
2022. márc. 4. 21:34
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden férfi csak a mellet meg a segget nézi. Engem pl. egyáltalán nem érdekel egyik se. Az egy dolog hogy nem baj ha van, de ha amúgy belsőre és külsőre is szép a lány, akkor pont 0%-ban érdekel mekkora a melle. Szóval simán tetszhetsz neki.
2022. márc. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt ne kajald be, sok pasi szereti a kis cicit is. Volt olyan ismerosom, aki kifejezetten a fius testalkatu lanyokra bukott
2022. márc. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én Gal Gadotot tartom a világ legszebb nőjének, őszintén. Ha láttál már róla egész alakos képet tudni fogod ezt miért írom. :D
2022. márc. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!