Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, ha én más vagyok,...

Mit tegyek, ha én más vagyok, mint a többi velem egykorú?

Figyelt kérdés
A legtöbbünknek van sok barátja, éli boldogan az életét, hülyéskedik stb Én meg úgy vagyok, hogy 2 haverom van, nem vagyok benne a legtöbb hülyéskedésben, és foglalkozom a világ dolgaival. Valamint én a nyugalmat keresem, hiányzik az a hely, ahonnan elköltöztünk.
2022. márc. 5. 18:17
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Hány èves vagy?
2022. márc. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem írható ide le. Annyit mondhatok, hogy kamaszkorú.
2022. márc. 5. 18:21
 3/9 anonim válasza:

Próbáld meg magad elfogadni. Te más vagy de ezért vagy különleges.

És ne félj majd megszokod. Próbálj meg beilleszkedni a többiek közé.

2022. márc. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

És? Valaki bánt ezért?.

Ez a kérdés kb. olyan mintha: Mit tegyek, ha néger vagyok?

2022. márc. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor viszont túl fiatal vagy hogy megèrtsd az emberek dolgait. Egy kamaszkorú gyerek bárki akit megkèrdezel azt mondja hogy ő különbözik a többiektől.

Dehogyis..

Nem ismerted mèg ki az embereket nem láttál mèg elèg dolgot ahhoz hogy tudd hogy legbelül mind hasonlóak vagyunk. Nem a különbsègeket kell felsorakoztatni hanem a hasonlóságokból előnyt kovácsolni az emberi kapcsolatok fejlesztèsère. Hogy ne találd magad ilyen magányosan azon töprengve mièrt vagy te más mint a többiek.

Ezzel az èrzèssel csak meg akarod erősíteni magad abban hogy te különleges vagy. Pedig sajnálom de itt nem erről van szó.

Ha találnál megfelelő társaságot nem azt a kèt havert akkor kihúznának a kis egèrlyukból ès magával vinne az èlet bánnál minden percet amit a nègy fal között töltöttèl.

De te ennyi idősen mèg azt sem tudod miről maradsz le.

2022. márc. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen mindenki azt hiszi, hogy más, mint a többiek.
2022. márc. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van ötös...
2022. márc. 5. 19:18
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez az amúgy ötös.

Kamaszkoromban én is azt hittem, hogy én más vagyok, elütök a többi magam korútól. Komolyabb vagyok, jobban megértem mi zajlik körülöttem. Valójában csak introveltáltabb voltam mint a többség.

Felnőve, előre haladva az életben megismertem egyre több embert, egyre jobban megismertem őket. Egy ponton pedig rájöttem; micsoda figurákkal van tele a világ! Senkinek sincs ki a négy kereke! Ezekhez az emberekhez képest én egy kis szürke nyárspolgár vagyok, olyan unalmas mint a reggeli mellé a zsömle. De persze minden embernek van valami egyéni stikkje ami éppen szerethetőbbé, utálhatóbbá, vagy megosztóvá teszi őket. Bizonyára nekem és neked is van ilyened.

A lényeg, hogy ne akadj le ezen. Ne akard azért kerülni a többieket mert azt hiszed te jobb vagy, az sose vezet jóra.

2022. márc. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8as nagyon adom amit írtál.Ötös voltam.
2022. márc. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!