Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A fiatal nők/lányok nagy...

A fiatal nők/lányok nagy százaléka miért robban fel gondolatban, ha rájuk néz egy velük egykorú fiú/fiatal férfi?

Figyelt kérdés

Némelyikük arcára ki van ülve hogy ez is biztos csak jól meg akar baszni.

Néha úgy érzem magam mintha Közel-Keleten élnénk ahol nem lehet a másikat nézni, a nők is totál álszentek, csak azt nézik meg akikkel szívesen feküdnének le.

Akkor én miért ne járhatnék nyitott szemmel, az ilyen ne rakjon fel sminket, ne vasaljon hajat, ne vegyen fel feszülős farmert, amiből a csípője is kilátszik December végén....


Konzervatívabb nőkkel nem is sikerül ismerkednem mert azt hiszik havonta cserélgetem a nőket.

25F


2017. dec. 27. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Akár hiszed, akár nem, nem ilyen gyanakvó természettel másztunk ki az anyánk vaginájából. Ha zavar ez a jelenség, akkor légy dühös a férfiakra, akik miatt a nők automatikusan idegesebbek lesznek, ha valaki méregeti őket az utcán. Honnan tudja szerinted egy idegen nő, hogy személy szerint TE nem szólnál oda neki valamit, ha akár 0,5 másodperc szemkontaktust létesít veled? Sehonnan...
2017. dec. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy bele gondoljátok a rosszat, miért nem az ugrik be először hogy "Hú, ennek a srácnak tuti tetszem"
2017. dec. 27. 20:28
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

"Akkor én miért ne járhatnék nyitott szemmel, az ilyen ne rakjon fel sminket, ne vasaljon hajat, ne vegyen fel feszülős farmert, amiből a csípője is kilátszik December végén...."


Hidd el, nem mindenki azért csinálj ezeket, mert be akar pasizni. Oké, egy kirívó öltözék valószínűleg jelent valamit, de egy tök álszentnek tűnő csaj is lehet rámenős, ha úgy adódik.


De hogy válaszoljak a kérdésedre is: aki túlságosan mutogatja magát (vagy úgy viselkedik), az vagy játssza az elérhetetlent vagy urva.

2017. dec. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%

mindent túl kell biztosítani.


ha van ezerből tíz normálatlan férfi akkor már pesszimistán kell hozzáállni mindhez mert ki tudja


sajnos ez van

2017. dec. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

Ne általánosíts, szívem!


Amit te leírtál az a kupac sz-r réteg.


Engem addig nem zavar senki tekintete sem, amíg nem zaklat és normális.


Smink nélkül egy hosszú karcsúsított pulcsiban is megnéznek. Legutoljára a pláza nyitott részén találkoztam egy ismerőssel tegnap.


Sose voltam bun-kó, lenéző olyannal, aki nem érdemli meg.

Nem egyszer volt, hogy szóba eredtem random idegenekkel pl busz/buszmegálló. Kortól, nemtől függetlenül.


"azt hiszik havonta cserélgetem a nőket"

Nos ők is általánosítottak, ahogyan TE is tetted. :)


Itt szidod a nőket, az nélkül, hogy megemlítenéd a "tisztelet a kivételnek" dolgot.


Így ne várd el, hogy téged is "kivételnek" nézzenek.


Gondold át! Igaz, nemde? ^^


Álszent... Olyan emberekbe mindig bele fogsz botlani. Legyen az iskola, munkahely, rendezvény, buli ...stb.


Az olyan ember, aki úgy válogat, hogy egyből az ugrik be neki "de megba-$znám"/"megd€gatnám magam vele", az nem rendes kapcsolatot keres.


Nekem amikor tetszett legutoljára egy srác, elvörösödtem és oda-vissza voltam az arcáért és a magasságáért.

Nem tudtam másra gondolni, mennyire tetszik a szeme, fekete haja,az állkapocs kecses körvonala...stb.

Vonzotta a tekintetem.

Szívem majdnem kiugrott, amikor nekem kellett felszolgálni neki s szüleinek.


Az ő tekintete se az ételen vagy a szülein volt sokszor.


Amikor pedig leszólított...bahhh

Németül megszólalt, kollégám pedig mosolyogva tőlem egy asztallal oda mondja nekem: Most hívott el randira.


ToT Kérdeztem nem-e tud angolul. XD

Sajna nem... én meg németet nem vágtam.


Így elásva egy randit xD


Amúgy, ha veled olyanok amilyenek a "lányok/nők" s ahogyan leírtad őket... A te tekinteted csak a ribizli réteget célozza meg.

Talán ha nem csak ilyeneket lesnél, nem nyilatkoznál így.


Járj nyitottabb szemmel ;)


S azt se feledjük, ha külsőre nem tetszik valaki, nem kelti fel a figyelmed, abból nem lesz kapcsolat, ha az a célod.


Ezzel sokan vannak így. Még az állat világban is jelen van "nem tetszik nem kell".


Miért néznek nőket cserélgető srácnak?

-szimpla elítélés, mert pasi vagy?

-rossz fiús a kinézeted?

-túl helyesnek tartanak?

stb stb.


Sok elgondolkodtató rész van. :)


24/N

2017. dec. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%

Tudnék mesélni a kedves emberekről, de a nép legaljáról is.


S vannak helyzetek, amik kellemetlenek. 16-17-nek néznek.


Szívás amikor egy "kisfiú" akar felszedni (tizenévesek), miközbe már lassan 25leszek.

A húgomat bevittem melóba s a velem egykorú srácok szóba se álltak velem csak miután kiderült, hogy egy korosztály vagyunk...


Nah meg a pedofilok, akik kislánynak néznek. Volt hogy telefont emeltem, mert pedo-bát a pofon se rázta le.


Tegnap hazafele pedig az út túl oldaláról ordít a tanyasi paraszt:

"babám, jössz ba-szni"

Mondam neki: Majd apád seggbe rak.


S ezek csak az alig 1hónap alatti dolgok...


5#-s voltam.

2017. dec. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%

Mondjuk az rejtély, hogy ezen az oldalon látjátok, hogy rendszeresek az olyan kérdések, hogy "hogy lehet lányokat leszólítani az utcán/buszon/vonaton stb" meg mindenki egyértelműen hangoztatja, hogy a férfiak nem válogatnak, szinte bárkivel összejönnének, ezért minden nőnek jut vagy 30 udvarló, de ugyanakkor jönnek ezek az értetlenkedések, hogy mégis miért tartanak a nők attól, hogy a férfiak netán akarnak valamit...

Aki ki van éhezve (márpedig rohadt sok ilyen van) azok bármit félre tudnak érteni, amibe egy szemkontaktus abszolút beletartozik.

Ha valaki bámul, akkor jobb minél hamarabb tisztázni a helyzetet, mint hogy később bonyodalom legyen a dologból. A legtöbb lány ismerősömnek van olyan sztorija, amiben egy férfi egy teljesen ártalmatlan dolgot biztatásnak vett, ami aztán kellemetlenné vált, szóval egy kis részük már óvatosabb, de tudod mit, a legtöbbjük még ezek ellenére is vidám és mosolygós idegenekkel... Szóval ja, mint már írták: ne az óvatosokat okold azért, mert előítéleteik vannak másokkal szemben, hanem okold azokat, akik miatt létrejöttek ezek az előítéletek.

A belemagyarázásról meg annyit, hogy ha téged már megloptak párszor, akkor ösztönösen szorosabban fogod a kezedben a kis cókmókodat még akkor is, ha a melletted álló illető nem biztos, hogy tolvaj.

2017. dec. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Van külöbség nézés és bámulás között. Én is meg szoktam nézni, akit csinosnak tartok, de nem feltűnően, azt bunkóságnak tartom.
2017. dec. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!