Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki bosszantani próbál...

Ha valaki bosszantani próbál engem és én nem reagálok semmit, az az illetőt jobban idegesíti mintha válaszolnék?

Figyelt kérdés
Van egy csaladtag aki egy ideje kinézett magának. Ugyan nem mondja. Mások előtt nagyon rendes velem, nyilván hogyha valakinek panaszkodik majd rólam akkor neki adjanak igazat, de ha ketten vagyunk állandóan kotekedik, beszólogat, áskálódik. Mivel ő az idősebb én nem akarok bunkó lenni. De más már rég megtette volna.. én egyenlőre tűrök. Közeli rokon ezért vagyok csak elnéző.. de nyilván nem szeret engem és ezért ilyen. Néha azért bosszantanak a megjegyzések. De szokták mondani ha valaki nem reagál valamire az még idegesítőbb? Ez mennyire valós?
2022. márc. 7. 14:39
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.. egy házban élünk..
2022. márc. 7. 17:14
 12/13 anonim ***** válasza:
77%
Egyszerűen ott folytatod a kommunikációt az irányába, amely ponton még normálisan szólt hozzád. Ha ez nem megy, akkor elég, ha csak mosolyogsz, - bele a képébe.
2022. márc. 8. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Shaddark ***** válasza:
63%

Tartok tőle hogy nem lesz elég...


- Ha ezt a jelenetet egy filmben látnád, az első gondolatod az lenne hogy valami gyagyásról szól - A csávó/csajszi oltogatja, ő meg vigyorog nagy boldogan :)))

2022. márc. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!