Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek akad itt egy...

Szerintetek akad itt egy ilyen lány? (Most hogy ennyire megy ez a nagyképűsködés hogy fiúk kérdéseire-üzeneteire a kutya nem válaszol-nem ír vissza. Tudom mert túl sokan vagyunk, de hát akkor sem helyes ez. )

Figyelt kérdés

Szóval olyan lány aki ismerkedne egy 24 éves Budapesten élő fiúval? Nem akarok senkinek se belemászni a képébe,nem akarok senkinek se írni mert úgy sincs többnyire válasz...egy kedves,aranyos,közvetlen,nyitott,kicsit nem baj ha kezdeményező típus,legalább annyira hogy rám ír,és őszinte,aztán a többi majd csak alakul,kezelj férfi ként és ne csak egy bábu légy,és a céltalan-olykor hazug levelezéseket is kerülném,légy őszinte,akarj egy kapcsolatot,és ne riadj vissza egy randitól...

Ha magadra ismersz írj üzenetet,küldök magamról képet privátban



2015. márc. 18. 14:55
 1/3 anonim válasza:
ilyen lánnyal én is megismerkednék veszprémi és környékén 21 éves fiú de ilyen lány nincs szerintem... :/
2015. márc. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem kell hogy legyen ilyen is,csak hát a többségük már párra lelt nem véletlenül...az a kevés aki maradt ők meg vagy selejtek,vagy bátortalanok,vagy csak egyszerűen a napi 200db üzenetből már nem tudják kiszűrni kivel lenne érdemer kezdeni,így inkább belefeledkeznek...én megértem a problémát erről az oldalról is,200 üzire én se tudnék válaszolni...de most itt az a maradék 0.01% kerestetik,neked is sok szerencsét #1 válaszoló
2015. márc. 18. 15:14
 3/3 Serin Rain válasza:
Nekem írhatsz:)
2015. márc. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!