Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Apám rendszeresen kutatodik a...

Apám rendszeresen kutatodik a dolgaim között, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A fiókjaimban tartom a személyes tárgyaimat, azokat amiket senkinek se mutatnék meg. Viszont a szüleim rendszeresen átkutatják a fiókjaimat (ha nem vagyok otthon) és a talált ciki dolgokat vagy kérdés nélkül kidobják, vagy volt már olyan hogy a szobám közepére kiszórták, nem tudom miért, talán hogy szembesítsenek vele? Eléggé megalázónak érzem, hogy a személyes és titkos dolgaimat nem csak átnézik, de még ki is pakolják, közszemlére teszik. Már elég nehéz megbíznom bennük, és úgy érzem eltávolodtunk. Nem merek erről velük beszélni, és ők se beszélnek róla, csak egyszerűen kutakodnak. Mit tehetnék?

2022. márc. 8. 10:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Zárható szekrény vagy fiók?
2022. márc. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél egérfogót a fiókba. Olyat, amelyiknek jó erős a rugója. Majd megtanulják, hogy hova nyúlkáljanak. :) Vagy: Beszéld meg velük, hogy ne turkáljanak a cuccaid között (különben te is elmondod, hogy te mit találtál a zoknis fiókjukban meg az éjjeliszekrényükben). :)
2022. márc. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Miert nem teszel be a fiokodba egy nyilt levelet ..es ird ra mit kerestek igazan
2022. márc. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Miért nem bíznak benned?
2022. márc. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Nincs valami zárható dobozod, vagy szekrényed?
2022. márc. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát egy ilyen szoba közepére pakolós játéka után asszem én együttérzésből azért mentőt hívnék hozzá, miután nyomatékosan elmagyaráztam a véleményemet.
2022. márc. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%
Törd el a kezét.
2022. márc. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A zárható fiók/szekrény nem rossz ötlet. Csak aztán rögtön eszembe jutott, hogy az lehet hogy rontana a helyzeten. Mármint olyan lenne, mintha valami nagyon titkolnivalóm lenne, nem csak a szokásos, ami nyilván mindenkinek van. De egyébként ez jó ötlet, köszönöm.
2022. márc. 8. 13:20
 9/10 A kérdező kommentje:
Én nem akarom átkutatni a cuccaikat, nem akarok bosszút állni. Viszont az üzenet talán segít. Hátha hat a lelkiismeretükre.. köszönöm a segítséget!
2022. márc. 8. 13:22
 10/10 anonim ***** válasza:
Beszélj velük, hogy mit tapasztalsz, ezt miért teszik, mit szeretnének, hogy mit változtass-, és cserébe te mit kérsz, hogy ők min változtassanak?
2022. márc. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!