Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a top 5 tulajdonsága egy...

Mi a top 5 tulajdonsága egy vonzó férfinak?

Figyelt kérdés

2022. márc. 11. 11:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

- Foglalkozik saját testi és lelki egészségmegőrzésével

- Hűséges

- Tisztelettudó

- Segítőkész

- Mindig nyitott és képes a változásra

2022. márc. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Intelligens

Jó humorú

Megbízható

Ápolt

Sikeresen levált az anyjáról érzelmileg

2022. márc. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért emlegetitek folyton az anya témát ?

Ennyi gázos férfi van ? Vagy ennyire beleszólnak az anyák a fiuk életébe ?

2022. márc. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

#3 ezek szerint férfi vagy :) Igen, sajnos ez egy nagyon gyakori probléma. Fiatal lány koromban nem is hittem volna, hogy mennyire az.

(2. voltam)

2022. márc. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
61%

Én akkor ezt a pontot kimaxoltam, mert 12 éves korom óta hozzám se szólt az anyám😬

Ja, most nem azé' de számomra érdekes, hogy kinézet tekintetében semmiféle elvárás nincs benne a top5-ben.... Férfiként én sem tagadom, a legelső dolog ami eldönti, hogy egyáltalán felkelti-e az érdeklődésemet a lány, az a külső, hisz elsőre csak az alapján tudsz "válogatni".

Ezért szerintem, legalábbis nálam, az elsők közt van az, hogy külsőre is megfogjon a lány, még ha ezt nem is szabad így, nyíltan kimondani.🤷‍♂️

2022. márc. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

#5

"Ja, most nem azé' de számomra érdekes, hogy kinézet tekintetében semmiféle elvárás nincs benne a top5-ben."


Én vagyok az 1. hozzászóló. Nálam ugye az első pont a testi-lelki egészség megőrzése volt. Itt most kifejthetném bővebben, hogy ez nálam pl. azt is takarja, hogy az illető sportoljon, hisz, aki foglalkozik testi egészségével az egészséges mozgásban gazdag életmódot folytat. Tehát akkor ez azt jelenti, hogy külsőre nem elhízott, enyhén izmos, és ha egészségtudatos, akkor nem dohányzik pl. De mivel a kérdező nem kérte, hogy fejtsük is ki az egészet, így én inkább csak összefoglalóan írtam ezt.

2022. márc. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én meg a 2. vagyok: nálam tudatosan nincs benne, mert elsősorban nem külső alapján válogatok. Volt már vékony, szőke és kék szemű pasim is, meg erősen túlsúlyos, elöl-hátul nagyon szőrös mediterrán típus is. Nekem nem ez számít. Természetesen jobban tetszenek a jóképű férfiak, szeretek is ilyet tudni magam mellett, de ettől függetlenül volt már olyan párom is, akinek kifejezetten kevéssé volt vonzó az arca, mégis megfogott benne valami.

(Ahogy korábban is említettem, én már nem vagyok kislány, a 30-as éveimben járok. 15 éve nyilván az én szememben is többet számítottak még a szabályos arcvonások - most már viszont jobban vonz egy olyan pasi, aki esetleg kevésbé helyes, de igényesebben van felöltözve. Ilyen ez az öregedés. :D )

2022. márc. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Még-még. Jöhetnek a válaszok!
2022. márc. 11. 16:27
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Lapatall


Teglafej


Izom


Sok 💵💵💵


Nagy "Jancsika"



37F incel

2022. márc. 12. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Humor

Magas érzelmi intelligencia

Műveltség

Egészséges életmódot él

Figyelmes

+1 érzelmileg érett

Ahj, sajnos nem tudok csak 5-öt mondani😂

Céltudatosság

Jó kapcsolat a szülőkkel, tesokkal

Ápolt, ad a külsejére

2022. márc. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!